Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 21, 2021 18:07

Ruj Şeklinde Kulaklık Huawei FreeBuds Lipstick Tanıtıldı

Huawei'nin etkinliğinde ruj şeklinde Huawei FreeBuds Lipstick kulaklık tanıtıldı. İşte kulaklığın nefes kesen özellikleri.
Ruj Şeklinde Kulaklık Huawei FreeBuds Lipstick Tanıtıldı

Çinli Huawei’nin Nova 9 modelini tanıttığı etkinlikte özellikle kadın kullanıcıları cezbedecek bir ürün de tanıtıldı. Ruj şeklinde olan kulaklık Huawei FreeBuds Lipstick ile karşımıza çıkan firma, tasarım ve donanım konusunda farkını ortaya koymayı başarıyor. Peki, bu sıra dışı tasarımlı TWS özellikleri ile bizlere neler sunuyor?

FreeBuds Lipstick’te 14.3 mm büyüklüğünde sürücüler yer alıyor. Dinamik yapıdaki bu sürücülerin ses üretimi konusunda özellikle de alt frekanslarda çok başarılı olduğu söyleniyor. Huawei ayrıca alt frekans yani basslar için Bass-enhancing Engine adını verdiği bir teknoloji de kullanıyor. Bu sayede daha güçlü ve tok basslar üretilebiliyor. Bunun müziğe nasıl etkisi olacak merak ediliyor. Umarız alt frekanslarda çok fazla oynama yapılmadan doğal bass sunulur.

Android ve iPhone ile uyumlu olan Huawei’nin yeni TWS’si ikili bağlatıyı da destekliyor. Bu sayede cihazlar arasında sorunsuz ve hızlı bir şekilde geçiş yapabileceksiniz. Kulakiçi formda olmadığı için ne pasif ne de aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayan bu kulaklık kırmızı renk seçeneği ile kışkırtmaya geliyor diyebiliriz.

Huawei FreeBuds Lipstick

Kulaklığın fiyatı ise 249 Euro olacak. Önümüzdeki günlerde bu kulaklığın Türkiye fiyatı da açıklanacak ve ülkemizde satılmaya başlanacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.