Akıllı Telefon Ekim 13, 2021 8:53

Black Shark 4S Daha Tanıtılmadan DxOMark’ın Zirvesinde

Black Shark 4S gün içerisinde tanıtılacak. Şirket, telefona dair paylaşımlarını son ana kadar sürdürdü. Oyuncu telefonu seste rakipsiz.
Black Shark 4S Daha Tanıtılmadan DxOMark’ın Zirvesinde

Black Shark 4S, şirketin birkaç saat sonra gerçekleştireceği etkinlikte resmi olarak tanıtılacak. Marka, şu ana kadar telefon hakkında pek çok detaya açıklık getirdi. Black Shark son olarak ise telefonun ses performansına değindi ve bir kablosuz kulaklığın müjdesini verdi.

Black Shark, telefonla birlikte bir de kablosuz bir kulaklık görücüye çıkaracak. TWS kulaklığın özellikleri şu an için bilinmiyor, fakat oyuncu kulaklığı olduğu göz önüne alındığında ultra düşük gecikme sağlayacağı kesin. Xiaomi ayrıca ön sipariş sürecinde telefonu satın alanlara kulaklığı hediye edebilir.

Gelelim Black Shark 4S’in ses performansına. Şirketin yayınladığı son poster telefonun DxOMark ses şampiyonu olduğunu gösteriyor. Bu kategoride birincilik koltuğunda bir süreden beri Black Shark 4 Pro (81 puan) oturuyordu. 4S model kısa süre sonra tanıtıldıktan hemen sonra DxOMark da telefonun ses incelemesini yaptığı değerlendirmesini yayına alacaktır.

Black Shark4S ile ilgili bilinen özelliklerden bazıları, iyileştirilmiş okuma/yazma hızlarına sahip geliştirilmiş bir UFS 3.1 + SSD disk dizisi sistemi olacak. Telefonun işlemci biriminde beklendiği gibi Snapdragon 888 Plus yer alacak. 120 watt hızlı şarj desteği sayesinde telefonun 4.500 mAh büyüklüğündeki pili 5 dakikada %50 dolum seviyesine ulaşacak.

Black Shark4S’te 6.67 inç büyüklüğünde 144Hz tarama hızına sahip Samsung E4 AMOLED ekran kullanılacak. Buna ek olarak telefonda ekran, basınca duyarlı bölgelerin ayarlanabilmesine izin verecek çift bölgeli bir basınç hassasiyetine sahip olacak. Bu iki bölge daha sonra herhangi bir ekran üzerindeki kontrollere bağlanarak etkin bir şekilde üstün bir oyun deneyimi sağlayacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.