Mobil Ekim 12, 2021 10:20

Üç Android Güncellemesi Alacak Xiaomi Telefonlar Hangileri?

Xiaomi son dönemde Android güncellemelerini daha fazla gündemine alıyor. Bu noktada Üç Android güncellemesi alacak telefonlara göz atalım.
Üç Android Güncellemesi Alacak Xiaomi Telefonlar Hangileri?

Samsung başta olmak üzere birçok Android üreticisi son dönemde güncelleme desteğini artırdıkları yönünde açıklamalar yapıyor. Samsung halihazırda birçok orta ve üst segment telefon için üç büyük Android ve dört yıllık güvenlik güncellemesi sözü veriyor. Benzer şekilde OPPO da yine güncelleme desteğini artıran bir diğer üretici oldu. Xiaomi cephesinde ise güncelleme desteği yavaş yavaş artırılıyor. Çinli şirket yakın zamanda 3 büyük Android güncellemesi alacak telefonlar açıklamaya başladı.

Xiaomi’nin yakın zamanda resmi duyurusunu gerçekleştirdiği Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro ve Xiaomi 11 Lite NE 5G için üç büyük Android güncellemesi onaylanmış durumda. Android 11 sürümüyle çıkış yapan telefonlar ilerleyen yıllarda Android 12, Android 13 ve hatta Android 14 güncellemelerini alacaklar. Telefonları satın alacak kullanıcılar eminiz ki bu önemli detayı göz önünde bulunduracaklardır.

Xiaomi indirim

Ayrıca bu üç telefonu satın alacaklara iyi haberlerimiz var. Xiaomi Türkiye bu üç telefonu da çok yakında ülkemize getirecek. Şirketin ekim ayı sonunda ülkemizde bir etkinlik hazırlığı içerisinde olduğunu belirtelim. Fiyatlar henüz belli değil, fakat bu noktada bazı sızıntılar yok değil.

Gelen bilgilere göre Xiaomi 11 Lite NE 5G’nin Türkiye fiyatı 5.500 TL seviyelerinde olacak. Xiaomi 11T’nin 6.500 / 7.000  TL seviyelerinde olması beklenirken, Xiaomi 11T Pro içinse ön görülen fiyat 8.500 TL / 9.000 TL seviyeleri.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.