Redmi Ekim 12, 2021 12:54

Redmi K40 Fiyatı Tepetaklak Geldi! Bu Fiyata Almayanı Döverler!

Redmi'nin çok ses getiren telefonu Redmi K40 fiyatı ile yüzleri güldürmeye devam ediyor. Telefonun fiyatında bir daha indirim yapıldı.
Redmi K40 Fiyatı Tepetaklak Geldi! Bu Fiyata Almayanı Döverler!

Xiaomi‘nin alt markası olan Redmi, geçtiğimiz aylarda karşımıza çok ses getiren Redmi K40 ile çıkmıştı. Fiyat/performans serisi olan bu telefon bugün yüz güldüren bir haber ile karşımıza çıktı. Redmi K40 fiyatı bu sefer bir kez daha düştü. Rekor seviyede olan bu indirim sonrası telefon tam alınabilecek seviyeye geldi desek yalan olmaz.

Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’da Redmi’nin resmi sayfasında, popüler en çok satan Redmi K40 Pro’nun fiyatının Çin’de 380 dolardan satılacağı müjdelendi. Bu indirim sonrası piyasadaki en uygun fiyatlı amiral gemisi unvanını eline alan telefon, anavatanında peynir ekmek gibi satacak. Hatta bu fiyatı bu canavarı almayanları dövecekler.

Hatırlatma için Redmi K40 Pro, Snapdragon 888 yonga seti ile geliyor. Telefonda 120 Hz tazelemeli FHD+ çözünürlüğünde Samsung E4 AMOLED panel bulunuyor. Bu ekran DisplayMate‘ten en iyi derece olan A+ skorunu almayı başarıyor. Telefon, Wi-Fi 6E, kızılötesi bağlantı noktası, Dolby Atmos ses geliştirme teknolojisi desteğine sahip stereo hoparlörler, çift bantlı GPS modülü, NFC ve IP53 toz ve nem koruması desteğine de sahip.

Redmi K40

Redmi K40

Geçen hafta Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, Redmi K40 Pro’nun fiyat ve performans açısından bu yılın en iyi amiral gemilerinden biri olduğunu belirtmişti. Bu indirimden sonra en çok satan amiral gemisi telefon unvanını alması bekleniyor. Çin’de yapılan bu indirimin Avrupa pazarına yansıyıp yansımayacağı henüz bilinmiyor. Umarız Xiaomi bu indirimleri global çapta yapmaya başlar ve fiyatlar kullanıcıların yüzlerini güldürmeye devam eder.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.