Akıllı Telefon Ekim 12, 2021 18:22

Black Shark 4S İçin Son Saatler! Kod Adı Canavar

Black Shark 4S oyuncu telefonunun tanıtımına saatler kaldı. Ortaya çıkan son gelişmeler telefonun tam bir canavar olacağını gösteriyor.
Black Shark 4S İçin Son Saatler! Kod Adı Canavar

Xiaomi, Black Shark markası altında uygun fiyatlı oyuncu telefonları duyurmayı sürdürüyor. 13 Ekim tarihinde karşımıza çıkacak olan Black Shark 4S için artık geri sayımdayız. Xiaomi’nin bir süreden beri hakkında bilgiler verdiği telefon tam anlamıyla bir donanım canavarı olacak.

Snapdragon 888 Plus işlemcisinden güç alacak telefonda çift disk dizisi 2.0 tasarımına sahip UFS ve SSD bellek çözümü kullanılmaya devam edecek. Bu iki önemli donanımın bir araya gelmesi Black Shark 4S’i kısa süre içerisinde en güçlü telefonlar listesinde zirveye taşıyacaktır.

Buna ek olarak, telefonda ayrıca ekranda iki katmanlı basınca duyarlı alanların oluşturulabileceği Samsung E4 AMOLED ekran kullanılacak. Çift bölgeli basınca duyarlı ekran ile oyun esnasında bazı kontroller daha rahat gerçekleştirilebilecek. Böylece özellikle FPS oyunlarda daha üstün bir oyun deneyiminin sağlanması hedefleniyor. Telefondaki ekran ayrıca 144 Hz tarama hızına ve 720Hz çok parmaklı dokunmatik örnekleme oranına sahip olacak.

Black Shark 4S’nin bilinen diğer özellikleri arasında 120W hızlı şarj desteği var. Şirketin açıklamasına göre telefonun pili sadece 5 dakikada %50 dolum seviyesine ulaşacak. Pilin yüzde yüz seviyeye ulaşması ise 15 dakika sürecek. Black Shark 4S’i tam bir canavar yapan diğer özelliği ise en üst modelde 16GB RAM ve 512GB dahili depolamaya sahip olması.

Black Shark 4S’in arkasında serinin önceki modellerinden farklı işlemeler yer alıyor.  Yine telefonun arka kapağı açıya göre ve aydınlatma tercihine göre farklı renklerde görünecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.