Akıllı Telefon Ekim 10, 2021 16:57

Kullanıcı Memnuniyeti En İyi Telefonlar Açıklandı, Liste Şaşırtıyor!

AnTuTu testinin geliştirici ekibi, kullanıcı memnuniyeti derecelerine göre Android akıllı telefon sıralamasını yayınladı. İşte detaylar.
Kullanıcı Memnuniyeti En İyi Telefonlar Açıklandı, Liste Şaşırtıyor!

AnTuTu benchmark testinin geliştirici ekibi, kullanıcı memnuniyeti derecelerine göre Android akıllı telefonların aylık sıralamasını yayınladı. Listedeki cihazlar oldukça dikkat çekiyor ve şaşırtıcı. Ayrıca bir telefonun piyasaya sürülmesinin yılının da her zaman önemli olmadığını da anlıyoruz.

Huawei Mate 30 5G’nin iki yıl önce piyasaya sürüldü. Çinli kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre Harmony OS 2.0 güncellemesi, cihazın akıcılığını ve yanıt verme hızını önemli ölçüde artırdı ve cihaz listede yer edindi.

İşte Kullanıcı Memnuniyeti En Yüksek Telefonların Sıralaması

Birinciliği %97,1 puanla geçen yılın amiral gemisi Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G alırken, ikinciliği bu yıl piyasaya çıkan OPPO K9 5G %95,19 puanla kapıyor. Huawei Mate 30 5G de %94.22 üçüncü oldu ve bu cihaz 2 yıl önce ortaya çıktı. Harmony OS 2.0 ile bu durumun gerçekleştiğini düşünüyoruz.

Bu yıl piyasaya çıkan Meizu 18 serisi dördüncülüğü ve beşinciliği kapıyor. Yılın öne çıkan cihazlarından Samsung Galaxy S21 Ultra’yı da listede görüyoruz. Altıncı olan cihaz %93.88 puanı elde etmiş. Listedeki ikinci Huawei telefon P40 Pro Plus da %93.22 puan ile yedinci sırada. Son üçte ise Vivo cephesini görüyoruz. Honor da listenin sonunda yer alıyor.

Bu liste kullanıcıların geri bildirimiyle oluşturulmuştur ve her ay güncelleniyor. Listede öne çıkan telefonlar ilgi çekmeye devam ediyor ve pazardaki yerlerini koruyor. Liste güncellendikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

 

 

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.