PC Oyunları Ekim 9, 2021 15:22

Grand Theft Auto: The Trilogy Resmi Olarak Duyuruldu, Yakında Bizlerle!

Sızıntıları sıklaşan yeni grafikli nostalji seri Grand Theft Auto The Trilogy resmi olarak duyuruldu ve tüm platformlara yakında çıkacak.
Grand Theft Auto: The Trilogy Resmi Olarak Duyuruldu, Yakında Bizlerle!

Söylentilerin aylardır ortalıkta dolaşmasıyla birlikte durum ancak şimdi resmileşti. GTA: The TrilogyThe Definitive Edition, bu yıl içinde hemen hemen her platformda piyasaya çıkacak. Yeni koleksiyon, zamanında çığır açan GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarını içerecek

Rockstar, henüz koleksiyonla ilgili çok fazla ayrıntı veya gerçek görüntü ortaya koymamış olsa da “orjinallerin klasik görünümünü ve hissini korurken, grafik iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri dahil olmak üzere kapsamlı yükseltmeler” vaat ediyor. Bu üç oyunda yenilenmiş grafikler ile karşılaşacağız. Oyunların Ray Tracing veya DLSS gibi özellikleri içerip içermeyeceği şu an için belirsiz.

Grand Theft Auto: The Trilogy Ne Zaman Çıkacak?

R0ckstar yaklaşan oyun serisi için şunları belirtti: “Yaklaşan yıl dönümünün şerefine, üç oyunu da içeren GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’u bu yıl içinde mevcut nesil platformlara geleceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz”. Oyun serisinin 2021 içinde piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

GTA: The Trilogy – Definitive Edition, PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch’e bu yıl içinde gelecek. Koleksiyon, 2022’de daha sonra mobil cihazlar için de satışa sunulacak. Heyecanla beklenen oyun serisi hakkında yeni gelişmeler ve sistem gereksinimi gibi detaylar için takipte kalın.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.