Akıllı Telefon Ekim 8, 2021 14:55

Redmi Note 11 Pro İçin Yok Artık Dedirten İddia

Redmi Note 11 Pro gelen haberlere bakılırsa orta segment bir telefon olmasına karşın birçok amiral gemisinden daha hızlı şarj olacak.
Redmi Note 11 Pro İçin Yok Artık Dedirten İddia

Redmi Note serisi son yıllarda amiral gemisi telefonlara has özeliklere sahip olmaya başladı. Redmi Note 10 ve Note 10 Pro 5G modellerinde 120Hz AMOLED / IPS LCD  ekran, 108 megapiksel ana kamera, stereo hoparlör ve 67watt hızlı şarj desteği sözünü ettiğimiz bu özelliklerin başında geliyor. Son gelişmelere bakılırsa Redmi serinin bir sonraki modellinde özelikle şarj tarafında rakip tanımayacak. Digital Chat Station adlı güvenilir kaynağa göre Redmi Note serisinin bir sonraki tepe telefonu Redmi Note 11 Pro 120 watt hızlı şarj desteği yer alacak.

Redmi Note serisi gelecek yıl muhtemelen mart ayı içerisinde tanıtılacak. Serinin en gözde modeli bir kez daha Note 11 Pro / Note 11 Pro 5G olacak. Hem zaten 120 watt hızlı şarj desteği olursa bu modellerin 5G versiyonunda olacaktır. Tabii tüm bu önemli gelişmeler haliyle telefonun fiyatını bir miktar yukarı çekecektir.

Redmi Note 10 5G

Redmi’nin halihazırda en güçlü şarj desteğiyle gelen telefonu 67 watt ile Redmi Note 10 Pro 5G. Küresel pazarda POCO X3 GT ismiyle satışa sunulan telefon bir süreden beri ülkemizde de raflarda.

120 watt demişken, peki halihazırda 120 watt hızlı şarj desteğine sahip telefonlar hangileri? Bunlara göz atalım.

  • Xiaomi Mix 4 5G
  • Xiaomi 11T Pro
  • Xiaomi Mi 10 Ultra
  • Xiaomi Black Shark 4/4 Pro
  • Nubia Red Magic 6S
  • Nubia Red Magic 6 Pro
  • Vivo iQOO 7
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.