AirPods Ekim 8, 2021 18:21

AirPods Pro 2 Serisi Bekleyenler İçin Kötü Haber Geldi!

Heyecanla beklenen yeni kulaklık serisi AirPods Pro 2, yeni sızıntılara göre, beklenen piyasaya sürülme tarihi çok aşacak. İşte gelişmeler.
AirPods Pro 2 Serisi Bekleyenler İçin Kötü Haber Geldi!

Geçtiğimiz zamanlarda AirPods Pro 2 serisinin 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceği düşünülüyordu. Ancak yeni gelen raporlar ve sızıntılar, ikinci nesil premium kablosuz kulaklıkların 2022’nin 3. çeyreğine kadar gelmeyeceğini belirtiyor.

AirPods Pro 2 Neden Ertelendi Bilinmiyor, Büyük İhtimalle Çip Krizi Kurbanı Oldu

LeaksApplePro, yeni kulaklığın lansmanını gelecek yılın üçüncü çeyreğine kadar göremeyeceğimizi iddia eden bir güncelleme ile karşımıza çıktı. Tarih değişikliği için herhangi bir neden belirtilmemiş olsa da büyük olasılıkla devam eden çip sıkıntısı veya Apple’ın yakında AirPods 3’ü piyasaya sürebilir.

AirPods 3 ve AirPods Pro 2’nin piyasaya sürülmesi arasında yalnızca birkaç ay olduğunu farz edersek bu potansiyel olarak bazı müşterilerin Pro olmayan kablosuz kulaklıkları görmezden geleceği ve daha pahalı modeli almak için acele edecekleri anlamına gelebilir. Böylece satışlar olumsuz etkilenmiş olur.

Bu nedenle AirPods Pro 2’yi 2022’nin sonlarında piyasaya sürmek, AirPods 3 satışlarını tehlikeye atmaz ve akıllıca bir hareket olacaktır. Apple’ın tedarik zincirinin herhangi bir zamanda AirPods Pro 2’de seri üretime başlayacağına dair bir haber yok ancak daha önceki raporlara göre bu kulaklıklar daha kompakt bir tasarımla gelebilir. Ek olarak cihaz, fitness izleme özellikleriyle birlikte güncellenmiş hareket sensörlerini, daha iyi pil süresine ve gürültü azaltma seçeneklerini içerebilir. Ürünün fiyatının da 249 dolar olacağı da belirtildi.

Apple ve AirPods Pro 2’in yeni gelişmelerini kaçırmamak için takipte kalın.

 

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.