ColorOS Ekim 5, 2021 12:22

ColorOS 12 Avrupa Pazarına Açılıyor

OPPO'nun yeni arayüz güncellemesi ColorOS 12 için müjdeli haber geldi. Yeni arayüz çok yakında Avrupa'da da indirilebilir olacak.
ColorOS 12 Avrupa Pazarına Açılıyor

OPPO, ColorOS 12 arayüz güncellemesini geçen ay Çin’de piyasaya sürmüştü. Şimdi ise şirket, Ekim ayında küresel olarak piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bugün, ColorOS 12’nin küresel lansmanının 11 Ekim’de gerçekleşeceğini doğruladı. OPPO, yeni ColorOS’un akıllı teknoloji ile yüksüz bir deneyim getirdiğini, yeni bir tasarıma ve gelişmiş güvenlik ve gizlilik özelliklerine sahip olduğunu söylüyor.

ColorOS 12’de yepyeni simgeler, kenarlıksız tasarım, hızlı görüntüleme kartları, yeni widget’lar, Omoji, serbest kayan pencere, kenar çubuğu 2.0, ekranlar arası ara bağlantı, yeni Quantum Animation Engine 3.0 ve AI Self-Smooth Engine 2.0 gibi yepyeni özellikler yer alıyor. Android 12’nin üzerine entegre edilen bu arayüz güncellemesi hız ve stabilite konusunda OPPO telefonlarını coşturacak.

OPPO ayrıca Find X3 Pro’nun gelecekte daha fazla cihazla ColorOS 12’yi alan ilk model olacağını doğruladı. Önümüzdeki hafta resmiyet kazandığında tam listeyi öğreneceğiz. Çinli firma, OPPO Find X3 Pro kullanıcıları için ColorOS12 beta yükseltmesi için erken erişim başvurusu açacak.

Testlere katılmak için; Ayarlar > Yazılım Güncelleme > Sağ üst köşe simgesi > Deneme sürümü > Beta Sürümü > Bilgilerinizi girin > Şimdi başvurun seçeneğine tıklayabilirsiniz.

OPPO

OPPO

Beta sürümü yalnızca sınırlı kullanıcılar için olacak ve toplu olarak toplu olarak yayınlanacak. Bu testlere katılmadan önce telefonunuzun yedeğini almayı sakın ihmal etmeyin. Eğer yeni arayüzde sorun yaşarsanız telefonunuzu sıfırlamak zorunda kalacağınızı belirtelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.