Bluetooth Kulaklık Ekim 2, 2021 16:53

OnePlus Buds Z2 Sızdırıldı, Bütçe Dostu Kulaklıklarda Yeni Rakip!

Yeni özellikleriyle dikkat çeken TWS türü kulaklık OnePlus Buds Z2, son çıkan raporlarla sızdırıldı. İşte yeni kulaklığın özellikleri.
OnePlus Buds Z2 Sızdırıldı, Bütçe Dostu Kulaklıklarda Yeni Rakip!

Çin menşeili teknoloji devi OnePlus, bir sonraki bütçe TWS kulaklıkları Buds Z2 son çıkan raporlar ile sızdırıldı. Raporlar çok fazla bilgi çıkarmasa da, kulaklığı teyitlemiş oluyoruz. OnePlus Buds Z2, bütçe segmentinde olmasına rağmen bilinen özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.

OnePlus Buds Z2 Aktif Gürültü Engelleme Özelliği ile Gelecek

Buds Z2’nin en dikkat çekici yükseltmesi, aktif gürültü azaltma için kullandığı üç mikrofon ve rüzgar gibi zor hava koşullarında daha iyi aerodinamik sağlayan tasarımı. Ayrıca kulaklıklar, IP55 sertifikası ile suya ve tere karşı korumaya sahip. Spor gibi aktivitelerde sıkıntısız şekilde kullanabileceksiniz. Şarj kutusu da IPX4 sertifikasına sahip.

Kulaklıklar Bluetooth 5.2’yi de destekleyecek ancak gelişmiş ses kodeklerine sahip olmayacak. Bütçe kulaklıklar olduğu için AAC ve SBC ses akış kodeklerine sahip olacaklar. Cihaz ayrıca 11 mm sürücülere sahip.

Her kulaklık 40mAh bataryaya sahipken, kasasında toplam 520mAh pil var. Kulaklık kutusunun %0’dan %100’e şarj olma süresi yaklaşık 90 dakikadır ve toplam çalma süresi gürültü engelleme ile 27 saate veya kapalıyken 38 saate kadar çıkıyor. Geçen seneki Buds Z’ye göre çok daha iyi performans sunuyor.

Kulaklık kasası USB-C üzerinden şarj oluyor ancak kablosuz şarjı desteklemiyor. Kulaklığın teki 4,6 gram olarak ölçülüyor. Kutuların da Gece Siyahı ve Gündüz Beyazı isimli iki renk opsiyonuna sahip. Kutular ve kulaklıklar toplam 42 gram ediyor. Ülkemiz pazarına girmesi beklenen kulaklık yakında tanıtılacaktır. Fiyatı tam olarak bilinmese de selefi 50 dolar gibi bir fiyata sahipti.  OnePlus’un yeni gelişmeleri için takipte kalın.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.