Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 28, 2021 12:49

Samsung Telefon Almanın Tam Sırası! Kampanya Kaçmaz!

Samsung telefon yükseltmek isteyenler için muhteşem yeni kampanyasını duyurdu. Bu kampanya ile amiral gemisi almak çok daha kolay olacak.
Samsung Telefon Almanın Tam Sırası! Kampanya Kaçmaz!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yükseltme programında değişiklikleri duyurdu. Kullanıcılar bir yıl içinde yeni bir modele geçiş yaparken akıllı telefon maliyetinin yüzde 40’ını ödeyerek yüzde 60 tasarruf edebilecek. Akıllı telefonunuzu iki yıldır kullanıyorsanız indirim yüzde 25 seviyesinde olacak. Samsung telefon almak için bu kampanya kaçırılmayacak türden diyebiliriz.

Yeni koşullar, teslimatlı bir akıllı telefon siparişi verilmesine bağlı olarak, Galaxy S21 serisinin akıllı telefonlarının yanı sıra Rusya genelinde Galaxy S20 FE için de geçerli olacak. Şimdilik Türkiye pazarı için böyle bir duyuru yapmayan Samsung’un yakında bu programını ülkemize de getireceğini düşünüyoruz. Özellikle Çinli teknoloji devlerinin büyümesi karşısında Türkiye’de kan kaybeden Samsung, bu tip kampanyaları ile bizleri çekmeyi başarabilecek.

Samsung ayrıca Rusya’da değişim sürecinin kendisi çok daha kolay hale getiriyor. Değişim için cihazı kuryeye teslim etmeniz ve yeni bir tane almanız yeterli. Garantiyi bir yıl uzatabilir ve ücretsiz ekran veya arka panel değişimi için ayrıca ödeme de yapabiliyorsunuz.

Galaxy M52 5G

Şimdilik komşu ülkemiz diyebileceğimiz Rusya’da duyurulan bu yeni değişim programı, özellikle Apple’ın önüne taş koyacak gibi görünüyor. Apple da müşterilerine değişim programı kapsamında uygun fiyata iPhone’larını yenileme şansı sunuyor. Apple’ın bu kampanyasının Türkiye’de de geçerli olduğunu belirtelim.

Şu sıralar Galaxy S22’ye odaklandığı için Galaxy S21 FE modelini iptal eden Samsung, yeni amiral gemisi modelleri ile yepyeni bir başlangıç yapabilir. Bakalım Güney Koreli firma için önümüzdeki yıl neler getirecek ve götürecek. Bekleyip göreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.