Amazfit Eylül 28, 2021 16:22

Amazfit GTR 3 ve GTS 3 Çok Yakında Bizlerle, Yeni Apple Watch Katili!

Amazfit, gelecek etkinliğinde yeni GTR 3 ve GTS 3 akıllı saatlerini tanıtıp piyasaya sürecek. İşte yeni saatlerin son detayları.
Amazfit GTR 3 ve GTS 3 Çok Yakında Bizlerle, Yeni Apple Watch Katili!

Popüler bütçe dostu akıllı saat üreticisi Amazfit, bir sonraki akıllı saatlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket yeni Amazfit GTR 3 ve GTS 3 akıllı saatlerini 12 Ekim’de Çin’de piyasaya sürecek.

Söz konusu etkinlik sırasında şirket, GTS 3’ün örtüsünü de kaldıracak. Apple Watch cihazına rakip olması beklenen yeni akıllı saatler hakkında şirket, ayrıntıları açıklamadı ve her ikisinin de Çin lansmanından sonra global markete sürülmesi bekleniyor. Global pazarlar için şu anlık kesin çıkış tarihi yok. Adından da anlaşılacağı gibi cihazlar, geçen yıl piyasaya wsürülen Amazfit GTR 2 serisi ve GTS 2 serisi akıllı saatlerin halefi olarak piyasaya sürülecek.

GTR 3 ve GTS 3 hakkında şu an bildiklerimiz kısıtlı. Sızıntılar ile bazı detayları biliyoruz. GTR 3 kısa süre önce Brezilyalı regülatör Anatel’in A2035 model numaralı veritabanında görüldü ve saat selefiyle aynı dairesel gövdeye ve sağ tarafta iki düğmeye sahip.

Diğer birçok akıllı saat gibi, bu da kalp atış hızı izleme ve kan oksijen sensörü desteği ile gelecek. Şirketin kalp atış hızı sensörünü, kan basıncı ölçümünü içerecek şekilde yükseltip yükseltmediğini henüz bimiyoruz. Amazfit GTR 3’ün 5ATM‘ye kadar suya dayanıklı olduğu ve 440mAh pil ile çalıştığı iddia ediliyor.

Özellikler, teknik özellikler, fiyatlandırma ve bulunabilirlik dahil olmak üzere Amazfit’in bu akıllı giyilebilir ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç hafta içinde gerçekleşmesi planan resmi lansman etkinliğini beklememiz gerekecek. Akıllı saatler sektöründeki yeni gelişmeler için takipte kalın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.