Akıllı Telefon Eylül 25, 2021 8:52

OPPO Reno 7 Cephesinden İlk Bilgiler Geldi Bile

Daha Reno 6 serisini Türkiye'de görmeden OPPO Reno 7 serisi konuşulmaya başlandı. İlk bilgiler güvenilir bir kaynaktan geliyor.
OPPO Reno 7 Cephesinden İlk Bilgiler Geldi Bile

OPPO Reno 6 serisi, mayıs ayında Çin’de tanıtıldı ve telefonlar eylül ayı içerisinde Avrupa’ya ayak bastı. Reno 6 serisi ne yazık ki henüz Türkiye’ye giriş yapmadı. Meraklı bekleyiş sürerken, seride Reno 6 ve Reno 6 Pro’nun ülkemize giriş yapması bekleniyor. Batı ülkelerinde Reno 6 serisi konuşuladursun, OPPO’nun anavatanı Çin’de şimdiden OPPO Reno 7 serisi konuşulmaya başlandı. Güvenilir bir kaynak Reno 7 serisine dair önemli bilgiler aktardı.

Digital Chat Station olarak bilinen popüler kaynağa göre Reno 7 serisi yakında Çin’de tanıtılacak. Yakında ibaresi Reno serisinde ürün tanıtım döngüsünde bir değişimin yaşanacağının habercisi olabilir. OPPO böylelikle Reno serisini Çin’de erken duyurup dünyanın geri kalanına daha çabuk pazarlamayı düşünüyor olabilir.

Kaynağın aktardıklarına göre Reno 7 serisi önden bakıldığında Reno 6 ailesinden pek de farklı olmayacak. Ön kamera bir kez daha ekran üzerinde sola yerleştirilecek. Bununla birlikte ekran çerçevelerinin Reno 6’ya kıyasla daha ince olacağı bildiriliyor.

Reno 7 metal bir kasaya sahip olacak. Arkada üçlü kamera kullanımı sürecek. Kamera tarafında kayda değer performans iyileştirmeleri yapılacak. Kamera ünitesindeki önemli gelişmelerden biri, bu kameralardan birinin etrafında LED bildirim halkasının kullanılacak olması.

Reno 7 serisine Snapdragon 7xx serisi bir işlemci güç vermeye devam edecek. Tahminin işlemcinin bu defa Snapdragon 720G olmayacağı yönünde. Seri hakkında bilgiler geldikçe aktarmayı sürdüreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.