Akıllı Telefon Eylül 22, 2021 16:24

Galaxy S22 Renkleri Arasında Seksi Bir Koyu Kırmızı Olacak

Galaxy S22 renkleri şimdiden belli oldu. Özellikle Ultra modelde renkler fena. Samsung'un bir sonraki amiral gemisi koyu kırmızıya bürünecek.
Galaxy S22 Renkleri Arasında Seksi Bir Koyu Kırmızı Olacak

Bir akıllı telefon satın alırken renk seçenekleri her zaman belirleyici olmuştur. Son yıllarda akıllı telefonlar siyah, beyaz ve grinin dışına çıkarak çok özel renklerde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Sözünü ettiğimiz bu özel renklerden birini son olarak iPhone 13 Pro modellerde gördük. Serideki Sierra mavisi şimdiden pek çok kullanıcının radarına girmiş durumda. Gelen bilgilere bakılırsa Galaxy S22 renk seçenekleri de özel bir versiyon içerecek. Galaxy S22 renkleri arasında koyu kırmızı rengi olacak ki; bu renk pek çok kişinin ilgisini çekecektir.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen GalaxyClub sitesine göre Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus siyah, yeşil, pembe altın ve beyaz şeklinde en az dört renk seçeneğiyle çıkış yapacak. En az dört diyoruz, zira telefonların daha fazla renk seçeneği de içereceği, fakat bunların sadece Samsung’un çevrimiçi mağazasında satışa sunulacağı bildiriliyor. Bu modellerde özellikle yeşil rengin nasıl görüneceği de şimdiden merak konusu.

Söz konusu Galaxy S22 Ultra olduğunda ise koyu kırmızı renk seçeneği epey ilgi görecektir. Koyu kırmızı, dikkat çekici görünmek isteyenlerin ilk tercihi olacaktır. Ultra modelde ayrıca siyah ve beyaz renkler de olacak.

Galaxy S22 serisi gelecek yıl ocak ayında tanıtılacak. Ancak telefonlar uzun bir süredir mobil dünyasının gündeminde ve öyle kalmaya devam edecek. Serideki telefonlar Snapdragon 898 ve AMD GPU destekli Exynos 2200 işlemcisinden güç alacaklar. Telefonların pil kapasiteleri ise sırasıyla 3.700 mAh, 4.500 mAh ve 5.000 mAh şeklinde bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.