Akıllı Saat Eylül 21, 2021 11:56

OPPO Watch Free Aradığınız Bileklik Olabilir, İşte Resmi Görseller

OPPO, giyilebilir cihaz ürünlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. OPPO Watch Free resmi görüntüler eşliğinde karşınızda...
OPPO Watch Free Aradığınız Bileklik Olabilir, İşte Resmi Görseller

Şu sıralar akıllı saat benzeri bir bileklik satın almayı düşünüyorsanız alternatifler artıyor. Kısa süre önce tanıtılan Realme Band 2’nin ardından aynı segmentte hatta benzer tasarıma sahip OPPO Watch Free modeli geliyor. Önümüzdeki günlerde resmi duyurusu gerçekleşecek bileklik görünümlü akıllı saatin basın görselleri bir dönemin ünlü sızıntı kaynağı @evleaks’ten geldi.

OPPO Watch Free’nin tasarımı ilk bakışta oldukça tanıdık geliyor. Zira benzer tasarım ilk olarak Huawei Watch Fit modelinde, yakın zamanda ise Realme Band 2’de karşımıza çıktı. Dikdörtgen bir ekrana sahip olan OPPO Watch Free’de herhangi bir fiziksel buton yer almıyor. Bu da tüm işlemlerin dokunmatik ekran üzerinden yapılacağı anlamına geliyor.

Kısa süre içerisinde tanıtılacak akıllı bileklik siyah ve altın olmak üzere iki renkte çıkış yapacak. Kullanıcılara muhtemelen farklı renkte kordon seçenekleri sunulacaktır. Kordon demişken, kauçuk bir yapıdan oluşan kordonlarda bileğin hava alabilmesi için girintili ve çıkıntılı bir yapı tercih edilmiş.

OPPO Watch Free’nin özelliklerini şu an için bilmiyoruz ama OPPO Watch 2 kadar çok özellik içermeyeceği kesin. Öte yandan akıllı bileklik Realme Band 2’ye kıyasla çok daha premium görünüyor. Bu da haliyle bilekliğin pek de uygun fiyatlı olmayacağını gösteriyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.