Microsoft Eylül 20, 2021 20:55

Microsoft Surface Pro 8 Sızdırıldı: İşte İlk Bilgiler Bizlerle!

Büyük Surface lansmanına iki gün kalmışken Microsoft Surface Pro 8 sızıntılarla ortaya çıktı. İşte yeni cihaza ait detaylar.
Microsoft Surface Pro 8 Sızdırıldı: İşte İlk Bilgiler Bizlerle!

Geçtiğimiz ocak ayında Microsoft, ikisi bir arada çıkarılabilir tabletinin yenilenmiş bir versiyonu olan Surface Pro 7+’ı tanıtmıştı. Ancak bu cihazı beklenen ismi olan Surface Pro 8 olarak piyasaya sürmemişti. 22 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek olan Microsoft Surface etkinliğinde sızıntılardan edindiğimiz bilgilere göre, bu cihazın tanıtımını görebiliriz.

Microsoft Surface Pro 8 İlk Görüntüleri ve Özellikleri

Shadow_Leak adlı ünlü sızdıran kişiye göre Surface Pro 8, 13 inç 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla gelecek. Bu ekranın pürüzsüz kaydırma, geliştirilmiş animasyonlar ve daha fazlasını sunmak için saniyede 120 kez güncelleneceği anlamına geliyor. Surface Pro 8 cihazının yeni nesil Intel Core 11. Nesil işlemcisi tarafından destekleneceği, önceden yüklenmiş Windows 11′e sahip olacağı ve iki Thunderbolt bağlantı noktasına sahip olacağı aktarıldı. Ayrıca değiştirilebilir SSD sürücüsü ile geleceği de tahmin ediliyor.

Sızıntıda ayrıca bu reklam afişine benzeyen resim de bulunuyor. Cihazın daha ince çerçevelere, kalem ve mouse desteğine sahip olduğunu görüyoruz.

22 Eylül tarihinde tanıtılacak olan Microsoft’un yeni ürünleri hala gizliliğini sır gibi korumaya devam ediyor ve sızıntılarla ancak ulaşıyoruz. Sızıntı konusunda elinden geleni yapan ve başarılı olan Microsoft, muhtemelen etkinliğe kadar ürünlerine ait daha derin detayları korumayı başaracak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.