Akıllı Telefon Eylül 20, 2021 10:51

Galaxy Note 22 Ultra’nın Tasarımı Şimdiden Biliniyor

Son dönemde Samsung'un Galaxy Note 22 Ultra modelini duyuracağına yönelik baz emareler ortaya çıktı. Hatta telefonun tasarımı bile şimdiden belli.
Galaxy Note 22 Ultra’nın Tasarımı Şimdiden Biliniyor

Samsung’un bu yıl yeni bir Galaxy Note serisi telefon duyurmaması ve hem Galaxy S hem de Galaxy Z serisine S -Pen desteği sağlaması, Note serisinin sonlandırıldığına dair iddiaları gündeme getirdi. Hatta Samsung yakın zamanda Güney Kore’de mevcut birçok akıllı telefon serisini yeniden markalaştırırken bunlar arasında Galaxy Note serisinin yer almaması dikkat çekti. Galaxy Note serisinin tamamen sonlandırıldığına yönelik gelişmeler yaşanırken, bir anda Galaxy Note 22 Ultra konuşulmaya başlandı. Hatta Samsung’a yakın güvenilir bir kaynak telefonun nasıl bir görünüme sahip olacağını bile aktardı.

Kaynağın aktardıklarına göre Galaxy Note22 Ultra daha önceki Note serisi telefonlarda olduğu gibi belirgin köşeli bir tasarıma sahip olacak. Önden bakıldığında diğer Note serisi telefonlar gibi görünecek Note 22 Ultra’nın kamera tasarımının nasıl olacağı merak konusu. Bu noktada Galaxy S22 bizim için referans olacaktır.

Tedarik zincirlerinden Galaxy Note22 ve Note 22 Ultra hakkında bilgiler gelse de, telefonlar henüz Samsung tarafından doğrulanmış değil. Üstelik diğer serilere getirilen kalem özellikleriyle birlikte Note 22 Ultra’nın nereye konumlandırılacağı hala bir soru işareti.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.