Akıllı Telefon Eylül 18, 2021 13:53

Redmi Note 11 Sızıntıları Başladı: İşte İlk Bilgiler Bizlerle!

Uzun zamandır heyecanla beklenen Redmi Note 11 modeline dair ilk sızıntılar ortaya çıktı. İşte cihaza ait ilk detaylar ve bilgiler.
Redmi Note 11 Sızıntıları Başladı: İşte İlk Bilgiler Bizlerle!

Ülkemizde çok sevilen teknoloji devi Xiaomi, yeni nesil orta sınıf telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni cihazın bazı detayları gün yüzüne çıktı ve merakla bekleyenleri sevindirecek. Redmi Note 11’in selefi olan Redmi Note 10, ülkemizde çok fazla talep edilmişti. Redmi Note 11 ile bu talep de devam edecektir. İşte yeni cihaza ait ilk detaylar.

Genellikle güvenilir bilgi veren Digital Chat Station’a göre, Xiaomi yeni bir Redmi cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu telefonun “bin Yuan”(154$)  fiyat aralığında olacağı söyleniyor. Bu fiyat aralığı da Note 11 ile örtüşüyor.

Redmi Note 11 Dayanıklılık Canavarı Olacak

Ayrıca bu yeni Note 11’in 67W hızlı şarj ve 5100 mAh pil kapasitesine sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca Mi 11’in ve Redmi Note 10 Pro 5G‘nin 67W hızlı şarja sahip olduğunu biliyoruz. Yeni Redmi Note, bu teknolojiyi benimseyecek.

Büyük bir pile ek olarak 67W hızlı şarj desteği, Redmi Note 11’in nihai dayanklılık canavarı haline getirebilir. Redmi Note serisinin hayranları bu duruma oldukça sevinecek. Cihazın fiyat performans özelliklerini tam anlamıyla taşıyacağını umuyoruz. Ayrıca çoğunluk bu cihazın Qualcomm yonga setine sahip olacağını umuyor.

Merakla beklenen yeni Redmi fiyat performans telefonu hakkında yeni sızıntılar çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.