AirPods Eylül 16, 2021 19:23

Apple AirPods 3 İçin Nihayet Güzel Haberler Geldi: İşte O Detaylar!

Çok beklenen Apple AirPods 3 hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı ve sevindirici. İşte heyecanla beklenen kulaklığa dair son detaylar.
Apple AirPods 3 İçin Nihayet Güzel Haberler Geldi: İşte O Detaylar!

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz iki gün itibariyle yıllık lansmanını yaptı ve iPhone 13, Apple Watch Series 7 ve iPad serisi gibi büyük oyuncuların tanıtımını yaptı. Lansmanda Apple, AirPods 3 hakkında hiçbir şey söylememişti ve bu yeni kulaklığı bekleyenleri üzdü. Ancak son gelen raporlara göre Apple, Airpods 3’ün üretimini yaptığını gösteriyor.

Son gelişmelerde Apple Airpods 3ün şimdiden üretime girdiğini ve tedarikçilerin de ürünü Apple’a göndermeye başladığı iddia ediliyor. İlk sevkiyatların stok açısından şu anlık düşük olduğu da belirtildi.

Apple Airpods 3 Bu Yıl Sonuna Kadar Resmi Olarak Piyasaya Sürülebilir

Üçüncü nesil Apple AirPods TWS kulaklıkların ilk sevkiyatlarının düşük olması, ürünün neden iPhone 13 serisi lansman etkinliğinde resmileştirilmediğini açıklıyor. Apple’ın artık yeterli sevkiyatı olduğu göz önüne alındığında, şirketin AirPods 3 kulaklıklarını bu yılın sonuna kadar resmi olarak piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu durumda, yeni nesil AirPod’ların gelecek ayki lansman etkinliğinde duyurulmasını bekliyoruz. Apple bunu henüz doğrulamadı, ancak teknoloji devinin önümüzdeki ay M1X yonga seti tarafından desteklenen yeni Mac cihazlarına odaklanacak yeni bir lansman etkinliğine ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor. İkinci nesil AirPods Pro‘nun da üçüncü nesil AirPod’larla birlikte piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Yakında çıkacak olan AirPods 3’ün bir görüntüsü zaten çevrimiçi olarak sızdırıldı ve kulaklıkların tasarımı nihayet ortaya çıktı. Kulakiçi kulaklıklar, kısa bir gövde ve bir sensörün yanı sıra ön tarafta bir mikrofon ile gelecek. Resim, kulaklıkları standart Beyaz renk tonunda gösteriyor.

Ayrıca bu modelin yeni bir yonga seti ile gelmesi bekleniyor ve Apple Music Lossless Audio’yu desteklediği söyleniyor. Ek olarak, kulaklıkların AirPods 2′ye kıyasla iyi bir pil ömrü performansıyla gelmesi bekleniyor.

AirPods 3 hakkındaki yeni gelişmeleri sizlere hızlıca aktaracağız. Takipte kalın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.