Akıllı Telefon Eylül 14, 2021 10:20

Samsung Android 12 One UI 4.0 Beta Programını Başlattı

Samsung Android 12 One UI 4.0 beta programı ufak bir gecikmenin ardından başladı. One UI 4.0'ın ilk ön inceleme videosuna göz atalım.
Samsung Android 12 One UI 4.0 Beta Programını Başlattı

Samsung Android 12 güncellemesinde ilk süreci başlattı. Güney Kore’de beta programına kayıt yaptıran kullanıcılar Android 12 / One UI 4.0 beta sürümünü test etmeye başladı. Beta programı sadece Galaxy S21 serisi modeller için geçerli. Samsung çok yakında bu programa Galaxy Note 20 serisi ve bazı katlanabilir telefonlarını dahil edebilir.

Galaxy S21 serisi için One UI 4.0 beta programı Çin, Hindistan, Almanya, Polonya, Güney Kore, İngiltere ve ABD’de gerçekleşecek. Bu ülkeler geçen yılki One UI 3.0 betanın gerçekleştirildiği ülkeler ile aynı. Listede olmayan ülkelerin beta programına dahil edilmesi şu aşamadan sonra zor görünüyor.

Öte yandan Samsung, Android 12/One UI 4.0 güncellemesini yıl bitmeden kararlı bir hale getirmeyi hedefliyor. Yine diğer birçok Android iş ortağı 2021 bitmeden özellikle beta programına dahil edilen telefonları Android 12 sürümüne yükseltmesi bekleniyor.

Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile sitesi, Android 12 yüklü Galaxy S21’in ilk ön inceleme videosunu yayınladı. Dilerseniz alt bölümdeki bu video aracılığıyla One UI 4.0’daki öne çıkan başlıca gelişmelere göz atabilirsiniz.

One UI 4.0 ile kullanıcılar her fırsatta özelleştirme seçeneklerine sahip oluyorlar. Zengin tema seçenekleri, kullanıcıların ana ekranlarını, simgelerini, bildirimlerini, duvar kağıtlarını ve çok daha fazlasını yapılandırmak için araçlar sağlayarak, cihazlarının görünümünü ve işlevselliğini ayarlamasına olanak sağlayacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.