Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 13, 2021 13:16

realme C21 Hediye Maratonu Başlıyor! İşte İlk Şifre

realme C21 hediye maratonu bugün bu haber ile yeniden start alıyor. Yapamnız gereken şeyler çok ama çok basit. Kazanmak için ne yapmak lazım?
realme C21 Hediye Maratonu Başlıyor! İşte İlk Şifre

Arkadaşlar TeknoBurada.Net olarak sizlere farklı farklı hediyeler sunmaya devam ediyoruz. Açıkçası geçtiğimiz haftalarda yaptığımız realme C21 Hediye işini bizim yaptığımız bir hatadan dolayı siz okuyucularımıza hediye edemedik. Hak yenmesin diye de bu hediye maratonunu yeniden başlatmaya karar verdik.

Yapmanız gereken şey çok ama çok basit. TeknoBurada.Net adresine girdikten sonra bildirimleri açmanız ve yayınladığımız haberler içindeki şifreleri kaçırmadan doğru sıra ile bizlere yollamak olacak. Bu maraton bu haber ile 13 Eylül – 14 Eylül gün sonuna kadar sürecek. Haberleri tek tek takip edin ve haberlerin içine gizlediğimiz şifreleri sakın ama sakın kaçırmayın ve doğru sıra ile bizlerle paylaşın. Toplamda 10 Adet Şifre Olacak…

Son şifreyi yayınladığımızda ne yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşacağız. Sizleri seviyoruz, yeni yeni hediyeler ile sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz…

Sırada daha neler var neler…

İşte ilk şifre: realme C21

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.