Akıllı Telefon Eylül 13, 2021 11:25

OPPO Find X3 Pro, “Fotoğrafçı Sürümü” Modeli İle Tekrar Karşımıza Çıktı!

Mikroskoplu ilk telefon olan OPPO Find X3 Pro, "fotoğrafçı sürümü" modeli ile tekrar karşımıza çıktı. İşte yeni sızıntının detayları.
OPPO Find X3 Pro, “Fotoğrafçı Sürümü” Modeli İle Tekrar Karşımıza Çıktı!

OPPO Find X3 Pro serisi bu yılın Mart ayında piyasaya sürülmüştü ve yeni bir tasarım ve bazı inanılmaz özellikler getirmişti. Cihaz mikroskop sensörü ile çok dikkat çekmişti. OPPO, bu yılın ikinci yarısı için diğer telefon üreticileri gibi yeni bir amiral gemisi sunmayı düşünmüyordu. Ancak raporlara göre OPPO, Find X3 Pro’yu güncelleyerek özel bir tasarımını piyasaya sürmek istiyor.

Find X3 Pro Photographer Edition(resmi adı değil) olarak adlandırılan söz konusu cihazın fotoğrafı şu an Weibo’da dolaşıyor. Aşağıda gördüğünüz gibi bu OPPO modeli için çift dokulu bir kaplama uygulanmış. Telefonun arka yüzünün yaklaşık üçte biri metalle, alt üçte ikisi ise deri kaplamaya sahip.

Bu özel sürümün, OPPO ve Kodak arasında bir ortaklık sonucunda üretildiğini söyleniyor ve Digital Chat Station tarafından yapılan bir sızıntıya göre bu bu sürüm klasik bir Kodak kameraya saygı duruşunda bulunuyor. Cihaza ait donanım özellikleri ise büyük ihtimalle Find X3 Pro normal sürümü ile aynı olacak.

Find X3 Pro, 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç QHD+ LTPO AMOLED ekrana sahip. Ayrıca Snapdragon 888 işlemciden güç alan telefon, 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB genişletilemeyen depolama alanına sahip.

OPPO henüz bununla ilgili herhangi bir bilgi yayınlamadığı için Find X3 Pro’nun bu özel sürümünün ne zaman duyurulacağını bilmiyoruz. Ne olursa olsun, tanıtımı veya piyasaya sürülmesi çok uzakta olmamalı. Yeni detaylar gelince size aktarmaya devam edeceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.