Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 11, 2021 14:20

Xiaomi Note 11 Bombastik Özellikler ile Geliyor

Xiaomi'nin Mi markasını terk edeceği yeni telefonu Xiaomi Note 11 özellikleri ve fiyatı ile mest etmeye geliyor. İşte telefonun özellikleri.
Xiaomi Note 11 Bombastik Özellikler ile Geliyor

Xiaomi, 2020’de koronavirüs pandemisinden dolayı Mi Note 10’un halefini tanıtamamıştı. Ancak sonunda bu yıl Xiaomi Note 11 için müjdeli haberler gelmeye başladı.. Şirket, Çin’de CC11 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Küresel pazara Note 11 olarak isimlendirilecek olan bu modelin özellikleri şimdiden sızmaya başladı.

Xiaomi Note 11 serisi gümbür gümbür geliyor

Birkaç hafta önce, Xiaomi’nin Çin’de Xiaomi Note 11 veya Mi CC11 Pro olabilecek bir cihaz üzerinde çalıştığını açıkladık ve bu telefonla ilgili daha fazla bilgi ortaya çıktı. 7 Eylül’de verilen sertifikaya göre, Xiaomi CC11 Pro 55 W şarj ile gelecek. Xiaomi, premium telefonlarını 100 W’ın kuzeyindeki şarj gücüyle donatmaya giderek daha istekli olduğundan, bu, telefonun orta sınıf bir cihaz olarak konumlandırıldığını gösteriyor.

Kaynak ayrıca CC11 Pro hakkında birkaç ekstra ayrıntı ortaya koyuyor ve önceki raporumuzu daha da doğruluyor. Bu seri Snapdragon 778G ile güçlendirilecek ve Huaxing tarafından üretilen 120 Hz FHD+ AMOLED’e sahip olacak. Ayrıca 32 MP’lik bir selfie kamerasına sahip olacak gibi görünüyor.

Xiaomi Note 11

Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen CC11 serisinin ilk olarak Çin’de satışa sunulacağını belirtelim. Şu sıralar 11T üzerinde çalışan Xiaomi‘nin CC11/Note 11 serisini 2021’in başında Avrupa pazarına sunabilir. Türkiye pazarına da gelmesini beklediğimiz bu telefonların fiyatları da uygun olursa tadından yenmez diyebiliriz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.