Mobil Eylül 11, 2021 13:55

Galaxy Note 22 Geliyor! Samsung Seriyi Unutmadı!

Samsung'un Note serisini rafa kaldırdığı söyleniyordu. Ancak önümüzdeki yıl Galaxy Note 22 modellenin tanıtılacağı bugün ortaya çıktı.
Galaxy Note 22 Geliyor! Samsung Seriyi Unutmadı!

Sızıntıları ile ünlü olan Ice Universe, Galaxy Note serisinin geri dönüş olasılığı hakkındaki fikrini değiştirdi. Ice Universe Samsung’un Galaxy Note ticari markasının süresinin dolduğunu bu yüzden serinin tarihe karışacağını iddia etmişti. Ancak bugün Ice Universe, Galaxy Note 22 ailesi hakkında önemli detaylar paylaştı.

Galaxy Note 22 için sevindiren haber geldi

Samsung’un Galaxy Note serisi, son 18 aydır pek çok spekülasyona konu oldu. Bu yıl S21 Ultra modeline S-Pen desteği ekleyerek Note 21’in gelmeyeceğinin sinyallerini veren Samsung, söylendiği gibi bu yılı pas geçti. S-Pen özelliğini katlanabilir telefonlarına da sunan firmanın, Note serisini terk etmeyeceği ortaya çıktı.

Ice Universe, yeni nesil Galaxy Note’un (muhtemelen Note 22 olarak adlandırılacak) kanıtlarının tedarik zincirinde ortaya çıktığını belirterek Galaxy Note hayranlarının umutlarını yeniden alevlendirdi . Samsung’un yeni canavarlarının ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor. Daha önümüzdeki Ocak ayında Galaxy S22 ailesi tanıtılacak. Bu yüzden yeni Note serisinin 2022’nin 2. yarısından sonra tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Galaxy Note 22

Son 2-3 yıldır Galaxy S ile Note serisi arasındaki farkı kapatan Samsung, kendi silahı ile kendisini vurmuştu. Note serisinin satışları S serisi yüzünden düşmüştü. Bu yüzden Güney Koreli teknoloji devinin önümüzdeki yıl bu seriyi ayrıştırmak için S-Pen’den daha başka özellikler sunması gerekiyor. Bakalım Samsung iki amiral gemisi serisini aynı anda başarılı bir şekilde yürütebilmek için nasıl bir politika izleyecek?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.