Akıllı Telefon Eylül 10, 2021 10:56

Realme 9 Serisi İçin Beklenen Açıklama Geldi, Değişim Başlıyor

Realme 9 serisi için beklenen resmi açıklama geldi. Realme bu seride önemli bir strateji değişimine gidiyor. Detaylara geçelim...
Realme 9 Serisi İçin Beklenen Açıklama Geldi, Değişim Başlıyor

Geçtiğimiz hafta kıdemli bir Realme yöneticisi Realme 9 serisi hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Serinin varlığını onaylayan bu açıklamada, Realme 8 serisi bazı telefonların tanıtımında Realme 9 hakkında daha fazla bilginin verileceği de belirtildi.

Marka bugün itibariyle Realme 8i, Realme 8s ve Realme Pad modellerini beklendiği gibi duyurdu. Fakat söz konusu Realme 9 modeller olduğunda seriyi bekleyenleri tatmin edecek bir açıklama gelmedi. Realme, Realme 9 serisinin 2022‘de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Marka ayrıca yaklaşmakta olan cihazların fantastik ana akım işlemcileri benimseyeceğini de doğruladı.

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olan Realme, kurulduğu günden bu yana yıl iki sayı serisi akıllı telefon duyuruyordu. Bu çizgi artık kırıldı. Belki de bu, şirket CMO’sunun birkaç gün önce açıkladığı büyük duyuru buydu.

Geçen ay yaşanan bir sızıntıda Realme 9 ailesinin kasım ayı başındaki Diwali festival sezonu öncesinde Hindistan’da piyasaya sürüleceği açıklandı. Şimdi bunun böyle olmayacağını biliyoruz.

Öte yandan Realme, Realme 8i ve Realme 8s şeklinde iki model daha tanıttı. Böylece serideki telefon sayısı beşe yükseldi. Marka, Realme 9 serisinin lansmanına kadar bu beş telefonun müşteriler için yeterli olduğuna inanıyor.

Önceki raporlara göre ise gelecek yıl tanıtılacak. Realme 9 serisi muhtemelen Realme 9, Realme 9 Pro, Realme 9 Prime ve Realme 9A gibi dört model içerecek. Realme’nin ayrıca gelecek yıl Realme Note serisini de başlatması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.