Akıllı Telefon Eylül 10, 2021 10:22

OnePlus Nord 2 Patır Patır Patlamaya Başladı! Neler Oluyor?

Son dönemin ses getiren telefonlarından biri olan OnePlus Nord 2 cephesinde patlama vakaları bitmek bilmiyor. Son patlamaya göz atalım.
OnePlus Nord 2 Patır Patır Patlamaya Başladı! Neler Oluyor?

OnePlus Nord 2 ilginç bir şekilde patlamaya devam ediyor. İlk patlama ağustos ayı başlarında Hindistan’da yaşandı. Haberimize buradan göz atabilirsiniz. Sadece iki hafta sonra bir başka patlama vakasının yaşandığı bildirildi. Fakat OnePlus yetkilileri bunu reddetti. Ve şimdi üçünü patlama vakası gerçekleşti. Ya da OnePlus’a göre ikincisi. Şimdi bunun detaylarını aktaralım.

Patlamayı yaşayan kullanıcı buna dair görüntüleri Twitter’da paylaştı. Patlama sonrası telefon beklendiği gibi kullanılmaz halde. Şirket temsilcileri kullanıcı ile kısa sürede iletişime geçti. Ancak henüz resmi soruşturmanın sonuçlarına dair bir açıklama yapılmış değil.

OnePlus ilk patlamada telefonda herhangi bir kusurlu donanım ya da üretim aşamasının olmadığı, patlamanın dış etkenlere bağlı olarak gerçekleştiğini bildirdi. Son patlama kullanıcı ofisteyken telefonun bir anda patladığını aktarıyor. Bu noktada OnePlus’tan gelecek resmi açıklamayı merakla bekliyoruz.

OnPlus Nord2’nin son dönemin en dikkat çeken telefonlarından biri olduğunu belirttik. Dimensity 1200 işlemcisinden güç alan akıllı telefon söz konusu DxOMark kamera puanı olduğunda OnePlus 9’ı geride bırakırken, Galaxy Note 20 Ultra ve Xiaomi Mi 11 ile aynı seviyede.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.