Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 9, 2021 16:57

The Matrix Resurrections’ın Heyecan Uyandıran Resmi Fragmanı Yayınlandı

Matrix serisinin dördüncü filmi The Matrix Resurrections için beklenen fragman yayınlandı. Film, 22 Aralık'ta gösterime girecek.
The Matrix Resurrections’ın Heyecan Uyandıran Resmi Fragmanı Yayınlandı

2000’li yılların başında yayınlanan Matrix serisi sinema tarihinin en iyi film serisi arasında yerini almış durumda. Tam 18 yıl sonra bu defa serinin dördüncü filmi gösterime girecek. The Matrix Resurrections ismiyle vizyona girecek yapım için yaklaşık üç dakikalık ilk resmi fragman yayınlandı. Fragmanı alt bölümde Türkçe altyazı eşliğinde izleyebilirsiniz.

Matrix fanlarının yıllardır beklediği serinin dördüncü filminde önceki karakterlerin yaşlanmış halleriyle karşılaşıyor. Yıllar önceki oyuncu kadrosu büyük ölçüde korunurken, filmde yeni yüzler de göreceğiz.

Öte yandan serinin hayranları filmin yayına girmesinden önce bazı siteler oluşturarak buradan yapımla ilgili görsel ya da videolar paylaşıyor. Fanların oluşturduğu “WhatIsTheMatrix.com” isimli interaktif siteye girenler filmin ikonikleşmiş kırmızı ve mavi hapları karşılıyor. Bu iki hap arasında seçim yapan izleyiciler, filmle ilgili birbirinden farklı görüntüleri seyretme şansı buluyor.

 The Matrix Resurrections Hakkında

The Matrix serisinin dördüncü filmidir. 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan film, önceki üç filmi yöneten Wachowski kardeşlerden biri olan Lana Wachowski tarafından yazıldı ve yönetildi. Filmin başrollerinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yer almaktadır.

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Keanu Reeves: Thomas A. Anderson / Neo

Carrie-Anne Moss: Trinity

Jada Pinkett Smith: Niobe

Ayrıca; Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Eréndira Ibarra, Priyanka Chopra ve Andrew Caldwell açıklanmayan roller üstlendi.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.