Akıllı Telefon Eylül 8, 2021 12:22

Xiaomi 11T Pro’nun Kamerasından İlk Kare Yayınlandı

Xiaomi cephesinde Xiaomi 11T Pro tanıtımları başladı. İlk kamera örneğinde moda dünyasının ünlü isimlerinden Karin Roitfeld yer alıyor.
Xiaomi 11T Pro’nun Kamerasından İlk Kare Yayınlandı

Xiaomi, 15 Eylül’de yapılacak olan sunumda Xiaomi 11T serisini duyuracak. Marka yanı zamanda telefonlara dair paylaşımlara başladı. İlk olarak serideki telefonların hızlı şarj özelliği onaylandı. Xiaomi şimdi Pro modelin kamerasından yansıyan ilk fotoğrafı yayınladı. Xiaomi 11T Pro modelinin ilk kamera örneğinde ünlü bir isim yer alıyor.

Vogue dergisinin Fransız versiyonunun eski yazı işleri müdürü ve moda dünyasının ünlü isimlerinden Karin Roitfeld, yeni amiral gemisinin fotoğrafçılık yeteneklerini sergilemek üzere davet edildi. Fotoğrafta telefonun portre modunun nasıl bir performans ortaya koyduğunu değerlendirebilirsiniz.

Xiaomi ayrıca kısa süre önce yaptığı paylaşımla birlikte 11T Pro’nun 120W hızlı şarjı destekleyeceğini resmen onayladı. Bu teknoloji şimdiye kadar sadece geçen yılki Xiaomi Mi10 Ultra’da kullanılıyordu. 11T Pro’nun işlemci biriminde Qualcomm Snapdragon 888‘in yer alması bekleniyor. 5.000 mAh büyüklüğünde bir pille desteklenecek telefon kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12.5 kullanıcı arayüzü ile çıkacak.

Yayınlanan görüntüler 11T Pro‘da üçlü kameranın yer alacağını onaylıyor. Ana kamerada 108 meapiksellik çözünürlüklü bir sensör kullanılacak. Etkili portre çekimine bakılırsa kameralardan biri derinlik sensörü olacak. Diğeri de muhtemelen geniş açılı sensör olacak.  8GB RAM + 128GB ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama telefonun bellek seçenekleri olacak. 15 Eylül’de resmiyet kazanacak telefona dair bu hafta içerisinde bilgi paylaşımı sürecektir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.