Akıllı Telefon Eylül 7, 2021 17:50

POCO X3 Pro ve Redmi Note 8 Pro İçin Yeni Güncellemeler

POCO X3 Pro ve Redmi Note 8 Pro için ağustos ayı güvenlik düzeltmelerini içeren yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte güncellemenin detayları.
POCO X3 Pro ve Redmi Note 8 Pro İçin Yeni Güncellemeler

Xiaomi cephesinde birçok koldan güncelleme dağıtımı sürüyor. Bir yandan MIUI 12.5 diğer taraftan MIUI 12.5 Enhanced ve tabii ki her ay dağıtılan güvenlik odaklı güncellemeler. Xiaomi şimdi iki alt markasının popüler telefonları yeni güncellemeler yayınladı. POCO X3 Pro ve Redmi Note 8 Pro sahiplerine yeni bir aylık güncelleme dağıtımı gerçekleşiyor.

X3 Pro ve Redmi Note 8 Pro ağustos güvenlik yaması, sırasıyla MIUI 12.5.4.0 RJUINXM ve MIUI 12.5.3.0 RGGEUXM sürüm numarasıyla geliyor. Güncelleme, sistem güvenliğini ve kararlılığını artırmanın yanı sıra Android güvenlik düzeltme eki düzeyini Ağustos 2021’e yükseltiyor. Güncelleme her zaman olduğu gibi bazı küçük hataları düzeltip cihazın performansını iyileştiriyor.

Telefonlar için Hindistan ve Avrupa genelinde dağıtımı sağlanan güncelleme her zaman olduğu gibi kademeli olarak yayılacak. Önce sınırlı sayıda kullanıcı bu güncellemeyi alacak. Sorun yaşanmadığı takdirde tüm X3 Pro ve Note 8 Pro kullanıcıları en son güvenlik düzeltme ekini içeren güncellemeyi indirmeye başlayacak.

Redmi Note 8 Pro tanıtıldığı dönem epey ses getiren bir telefon oldu. Telefon, Redmi Note 9 ve Note 10 serilerinin tanıtılmasıyla biraz gözden düşse de hala pek çok kişinin satın alım listesinde yer alıyor. Redmi Note 8 Pro’nun 64GB versiyonu en düşük 2.800 TL, 128GB versiyonu ise en düşük 2.900 TL’den satılmakta.

POCO X3 Pro ise dönemin en agresif orta segment telefonlarından biri. Telefonun 6 GB RAM + 128GB versiyonunda fiyat 3.400 TL, 8GB RAM + 256GB’lık modelde ise 3.600 TL seviyesinde.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.