Akıllı Saat Eylül 6, 2021 11:21

OPPO Watch Free, OPPO Adına Yeni Bir Tasarımı Temsil Edecek

OPPO akıllı saat ürün yelpazesini OPPO Watch Free modeliyle genişletiyor. Bu modelle birlikte yuvarlak tasarım anlayışına geçiliyor.
OPPO Watch Free, OPPO Adına Yeni Bir Tasarımı Temsil Edecek

OPPO geçen yıl ve bu yıl duyurduğu OPPO Watch serisi akıllı saatlerin ikisinde de kare kadranlı bir tasarım anlayışı benimsedi. Sızdırılan bazı görseller OPPO’nun akıllı saat ailesine yeni bir üye katacağını gösteriyor. Twitter aracılığıyla görüntüleri yayınlanan saatin OPPO Watch Free ismiyle çıkış yapacağı belirtiliyor.

Akıllı saat, önceki iki nesil akıllı saatten farklı olarak yuvarlak bir tasarıma sahip. Saatin sağ tarafında biz dizi kontroller için iki fiziksel buton yer alıyor. Klasik bir tasarım anlayışına sahip olan saatin alt kısmında kalp atış hızı ölçümü ve kandaki oksijeni ölçen SpO2 sensörler göze çarpıyor.

Görselleri sızdırılan akıllı saatin tanıtım tarihi ve teknik detayları hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgiye sahip değil. OPPO Watch serisi göz önüne alındığında akıllı saatin AMOLED ekrana sahip olacağını söyleyebiliriz. eSIM, NFC, kalp atış hızı ve SpO2 sensörlerinin yanı sıra birçok eğitim modu akıllı saatin öne çıkan özellikleri arasında olacaktır. Ek olarak Watch Free’nin OPPO Watch2’nin biraz altında fiyatlandırılması bekleniyor.

Yuvarlak akıllı saatler halihazırda pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. OPPO yeni saatiyle birlikte kullanıcılara hem kare hem de dairesel formda saatler sunmuş olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.