Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 6, 2021 10:18

Huawei Tamir Ücretleri Türkiye’de Yarı Yarıya Düştü

Çinli teknoloji devi merakla beklenen Servis Festivali'ni duyurdu. Huawei tamir ücretleri bu kapsamda yarı yarıya düşüyor.
Huawei Tamir Ücretleri Türkiye’de Yarı Yarıya Düştü

Türkiye’deki yatırımları ile dikkatleri üzerine çeken Huawei, bugün Servis Festivali’ni duyurdu. Servis Festivali kapsamında Huawei tamir ücretleri neredeyse yarı yarıya düşüyor. 6 Eylül ila 17 Ekim günleri arasında telefon onarımında yüzde 50’ye varan yedek parça fiyat indirimleri sunuluyor. Arızanın türüne ve durumuna bakılmaksızın parça onarılmadan yenisi ile değiştirilerek 6 aylık ek parça garantisi de bu kampanya kapsamında sunuluyor.

Sadece orijinal yedek parçalar ile ve sadece Huawei Yetkili Servisleri’nde yapılıyor. Bu kampanyadaki arka kapak, anakart ve ekran değişimi indirimlerinden faydalanabileceksiniz. Ekran, anakart ve arka kapak değişiminde yüzde 50’ye varan indirim uygulanıyor. Pil değişiminde ise indirim oranı yüzde 70’e kadar çıkıyor.

Huawei işçilik ücretinde yüzde 50’ye varan indirimler yapıyor. Herhangi bir sebeple teknik servis işlemi yapılan garantisi bitmemiş telefonlara da 6 aylık ek garanti süresi sağlanıyor.

Huawei Özel Teklifler kampanyası hangi mağazalarda geçerli?

Huawei Özel Teklifler kampanyası, Huawei Servis Merkezi Canpark, Huawei Deneyim Mağazası İstanbul İstinye Park, Huawei Servis Merkezi İstanbul Şişli, Huawei Servis Merkezi İstanbul Kadıköy, Huawei Servis Merkezi Ankara Kızılay, Huawei Deneyim Mağazası İzmir Mavibahçe, KVK Teknik Servis Kartal, KVK Teknik Servis Ankara, KVK Teknik Servis Adana, KVK Teknik Servis Antalya, KVK Teknik Servis İzmir, KVK Teknik Servis Trabzon lokasyonlarında geçerli olacak.

Huawei Tamir Ücretleri

Kampanyalardan faydalanabilmek için servise gitmeden önce veya onarılmış cihazınızı servisten teslim aldığınızda, telefonunuza bir Huawei ID oluşturarak giriş yapmanız gerekiyor. Huawei’nin bu tip onarım ücretlerinde yaptığı kampanyalar, firmaya olan güvenli güçlendiriyor. Umarız bu kampanyaların devamı gelir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.