Akıllı Telefon Eylül 6, 2021 10:56

Galaxy Note 20 Serisi İçin Güncelleme Zamanı

Galaxy Note 20 serisi modeller için eylül ayı güvenlik güncellemesi yayınladı. Note 20 ve Note 20 Ultra'da gözler Android 12 güncellemesinde.
Galaxy Note 20 Serisi İçin Güncelleme Zamanı

Samsung detaylarını henüz açıklamadığı eylül ayı güvenlik güncellemesini bu defa Galaxy Note 20 serisi için dağıtıma sundu. Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra, One UI 3.1.1 güncellemesinin üzerinden çok geçmeden bu defa güvenlik odaklı bir güncelleme alıyor.

Yeni güncelleme yazılımı N98xxXXS3DUH5 sürüm numarasını taşıyor. Samsung ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği en son güvenlik iyileştirmeleri ve sistem kararlılığı içeren güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz. Güncellemenin kademeli olarak yayıldığını ve henüz ülkemizdeki Galaxy Note20 serisi kullanıcılarına ulaşmadığını hatırlatalım.

Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra, Android 12 güncellemesini ilk alacak Samsung telefonlar arasında yer alıyor. Hatta Samsung her iki telefonu One UI 4.0 beta programına dahil edebilir. Bu noktada gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Samsung Galaxy Note 20

Öte yandan Samsung bu yıl yeni bir Galaxy Note serisi telefon duyurusu gerçekleştirmedi. Dolayısıyla Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra bir yıl daha seriyi en üst segmette temsil edecek. Hatta Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra serinin son modelleri bile olabilir. Samsung her ne kadar seriyi devam ettireceğini ifade etse de güvenilir kaynaklar Galaxy Note serisinin sonlandırıldığı noktasında hemfikir.

Peki telefonların Türkiye fiyatlarında son durum ne? Galaxy Note 20 modelinde fiyat şu sıralar en düşük 8.300 TL seviyesinde. Galaxy Note 20 Ultra’nın fiyatı ise şu sıralar en düşük 13.000 TL seviyelerinde. Note 20 Ultra’nın fiyatında ciddi bir artış söz konusu.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.