Akıllı Telefon Eylül 4, 2021 10:24

Realme 9 Serisi Açıklandı, Redmi’ye Ciddi Bir Rakip Daha Geliyor

Realme 9 serisi resmen doğrulandı. Realme 9 Eylül'deki etkinlikte Realme 9 ve Realme Note 9 serileri hakkında önemi açıklamalarda bulunacak.
Realme 9 Serisi Açıklandı, Redmi’ye Ciddi Bir Rakip Daha Geliyor

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası Realme, Realme 8i ve Realme 8s’i 9 Eylül‘de Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Marka, bu etkinlikte Realme Pad adlı ilk tablet modelini de görücüye çıkaracak. Şimdi bir Realme yöneticisi, şirketin bu konferansta Realme 9 serisi ile ilgili bir duyuru yapacağını da onayladı.

Sadece birkaç gün önce Realme 9 serisinin yakında tanıtılabileceğine dair haberler çıktı. Realme Hindistan’dan kıdemli bir yönetici Realme 9 ailesi hakkında büyük bir duyuruyu 9 Eylül’deki Realme 8 etkinliğinde yapacaklarını bildirdi.

Şu an itibariyle Realme 9 serisinde bazı modellerin isimleri dışında hiçbir şey bilmiyoruz. Realme’nin yeni sayı dizisinin Realme 9, Realme 9 Pro, Realme 9 Prime ve Realme 9A’yı içermesi bekleniyor.

Ek olarak, markanın Realme Note 9 ve Realme Note 9 Prime‘dan oluşan Realme Note 9 serisini de piyasaya süreceği söyleniyor. İkili, ilk Realme Note serisi telefonlar olacak. Belki de marka yöneticisinin sözünü ettiği büyük duyurudaki telefonlar Note serisi olabilir. Bu seri ayrıca milyonlarca adet satan Redmi Note serisine karşı ciddi bir rakip olacak. Bekleyip görelim.

Realme Sanal Ram

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.