Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 4, 2021 17:20

Bu Fiyata Bu Kamera! Redmi Note 10S Kamera Performansı

Xiaomi'nin orta segment pazarındaki en iddialı telefonlarından birisi olan yerli üretim Redmi Note 10S kamera tarafında bize ne sunuyor?
Bu Fiyata Bu Kamera! Redmi Note 10S Kamera Performansı

Akıllı telefonlar için en önemli alım kriterlerinden birisi takdir edersiniz ki kamera performansları. Kullanıcılar en uygun fiyata en iyi kamera deneyimini yaşamak istiyorlar ve üreticiler de bu konuda oldukça rekabetçi ürünleri pazara sunuyor. İşte bu telefonlardan birisi de Redmi Note 10S. Bir süredir incelemelerini yaptığımız telefonun bugün kamera testi ile karşınızdayız. Peki Redmi Note 10S kamera tarafında bize ne sunuyor?

Öncelikle Redmi Note 10S arkada dörtlü bir kamera yapısı ile geliyor. Arkada, 64 megapiksel ana, 8 megapiksel geniş açı, 2 megapiksel bokeh ve 2 megapiksel makro sensör bulunuyor. Önde ise 13 megapiksel kamera yer alıyor. Sosyal medya kullanımı arttıkça kullanıcıların kamera ihtiyaçları da artarken Xiaomi’nin bu telefona amiral gemisi telefonlarda bile olan kamera arayüzünü bizlere sunduğunu görebiliyoruz.

Telefonda hem gündüz hem de gece fotoğraflar çektik ve bunları da sizin beğeninize sunuyoruz. Kendiniz fotoğrafları inceleyip telefonun genel kamera performansını değerlendirin ve bizlerle de paylaşın. Fakat şunu da unutmamak gerek. Bu telefon 128GB Hafıza ve 6GB RAM ile geliyor. Bu donanımları da hesaba katıp fiyatı da değerlendirip öyle bir kanıya varmanız doğru olacaktır. Gelin birlikte videomuzu izleyelim…

Redmi Note 10S Kamera Özellikleri

  • f/1,8 diyafram değerinde 64 megapiksel ana kamera, LED Flaş, f/2,2 diyafram değerinde 8 megapiksel 118 derece ultra geniş sensör, f/2,4 diyafram değerinde 2MP derinlik ve yine f/2,4 diyafram değerinde 2MP makro kamera
  • f/2,45 diyafram açıklığına sahip 13 MP ön kamera
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.