Mobil Eylül 3, 2021 13:25

Samsung KDV İndirimi Yaptı! Fiyatlar Dibi Gördü!

Samsung'un okula dönüş fırsatları bugün başladı. Samsung KDV indirimi yaparak seçili ürünlerinin fiyatlarını alınabilir seviyelere çekti.
Samsung KDV İndirimi Yaptı! Fiyatlar Dibi Gördü!

Türkiye’de yeni eğitim öğretim yılı bildiğiniz gibi 6 Eylül’de resmi olarak başlayacak. Koronavirüs pandemisine karşı alınan önlemler sayesinde okulları açacak olan Milli Eğitim Bakanlığı, bu yıl okulları kapatmak istemediklerini dün düzenlenen basın toplantısında dile getirdi. Bugün ise Samsung KDV indirimi yaparak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerin ve velilerin yanında olduğunun sinyallerini verdi.

Güney Koreli teknoloji devi bu kampanyası ile tablet ve telefon alanlara bir yıllık ücretsiz Microsoft 365 Bireysel aboneliği hediye ediyor. Microsoft 365’te Word, Excel, PowerPoint gibi premium Office uygulamaları yer alıyor. Ayrıca 1 TB OneDrive bulut depolama üyeliği de kullanıcılara sunuluyor. Kampanya eğitim için oldukça faydalı olan bu paketle de sınırlı değil.

25 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında Galaxy Tab S7, Galaxy Tab S7+, Galaxy Tab S7 FE, Galaxy Tab S6 Lite, Galaxy S21 Ultra, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Note 20 modellerinde öğrencilere yönelik indirimler de yapılıyor. Ayrıca 25 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında “Seçili Tablet Alımlarında Yüzde 18 KDV İndirimi Kampanyası” kampanyası kapsamında Galaxy Tab A8, Galaxy Tab A7 Lite ve Galaxy Tab A7 tabletlerin fiyatlarında da cezbedici indirimler yapılıyor.

Samsung

Samsung’un ve diğer firmaların bu tip okula dönüş kampanyaları sunması özellikle veliler için oldukça sevindirici bir haber. Eğitim için gerekli olan tablet ve bilgisayarlarda bu dönemde yapılacak olan kampanyaları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu indirimli fiyatları bir daha bulma şansınız olmayabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.