Bluetooth Kulaklık Eylül 3, 2021 12:23

Ucuz Kablosuz Kulaklık Arayanlar İçin Redmi Buds 3 Geliyor

Redmi yeni bir kablosuz kulaklık duyuracağını açıkladı. Redmi Buds 3 ismiyle çıkış yapacak kulaklık uygun fiyatıyla dikkat çekecek.
Ucuz Kablosuz Kulaklık Arayanlar İçin Redmi Buds 3 Geliyor

Redmi, kablosuz kulaklık ailesini genişletiyor. Mayıs ayında Redmi AirDots 3 Pro modeliyle karşımıza çıkan markanın bir sonraki tam kablosuz kulaklığı Redmi Buds 3 olacak. Redmi, kulaklığa dair tanıtımlara başladı, zira tanıtım kısa bir süre sonra gerçekleşecek.

Şirketin Weibo hesabına göre Redmi Buds3, 6 Eylül‘de piyasaya sürülecek. Bu ürün, markanın ilk yarı kulak içi kablosuz kulaklığı olacak. Redmi ayrıca kablosuz kulaklık bir de görüntüsünü paylaştı. Kulaklık görünümü itibariyle Apple AirPods’a benziyor. Bununla birlikte şarj kutusunun üzerinde bir LED gösterge ışığı ve bir de düğme olacak. Şirket ne yazık ki kablosuz kulaklığın herhangi bir özelliğini henüz açıklamadı. Ancak düşük gecikmeli oyun modunun varlığına işaret ediyor. Fakat güvenilir kaynaklar bu ürün hakkında bazı gelişmeleri aktarmadı değil. Şimdi bunlara göz atalım.

Digital Chat Station adlı güvenilir kaynağa göre Redmi Buds3, Qualcomm QCC3040 yonga seti ile gelecek. Ayrıca kulaklık Bluetooth 5.2 bağlantısıyla diğer cihazlarla etkileşime geçecek. Kaynak ek olarak kulaklığın çok rahat bir kullanım deneyimi sunduğundan söz ediyor.

Redmi Buds3, Redmi’nin bu yılki üçüncü tam kablosuz kulaklık çözünü olacak. Daha önceki Redmi AirDots 3 ve Redmi AirDots 3 Pro kulaklıklar Redmi K40 ve Redmi Note 10 5G modelleriyle birlikte tanıtılmıştı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.