Akıllı Telefon Eylül 1, 2021 17:25

Infinix Zero X Işıltılı Bir Tasarım Ortaya Koyuyor

Infinix, MediaTek Helio G96 tarafından desteklenen bir akıllı telefonu piyasaya sürmeye hazır. İddiaya göre bu telefon Infinix Zero X olacak.
Infinix Zero X Işıltılı Bir Tasarım Ortaya Koyuyor

Uygun fiyatlı akıllı telefon denince akla gelen markalardan biri olan Infinix görüşe bakılırsa sıra dışı arka yüzeye sahip bir akıllı telefon duyurmayı planlıyor. Infinix Zero X olarak adlandırılan akıllı telefon LG Nexus 4’ünkine benzer bir arka tasarıma sahip olacak. Telefonun arkası, sol alt köşede “Infinix” markasıyla benekli bir yüzeye sahip olacak. Bu tasarımın karanlık gökyüzünde parıldayan yıldızlardan ilham aldığını tahmin ediyoruz.

Yakın zamanda piyasaya sürülen OPPO Reno6 serisi de Stellar Black adlı benzer bir renk seçeneğiyle geliyor. Ancak bu model mat bir dokuya sahipken, Zero X muhtemelen parlak bir yüzeye sahip olacak.

Sızdırılan görselde telefonun sağ tarafta güç ve ses tuşlarına sahip olduğu görülüyor. Delikli bir ekranla gelen telefona kamera tasarımı Mi 10T serisini anımsatmıyor değil. Burada üç ana kamera ve bir LED flaş bulunuyor.

Telefonun teknik özelikleri hakkında ne yazık ki şu an için hiçbir detay bilinmiyor. Ancak yine de telefonun 120Hz ekran, Infinix Note 10’dan daha iyi kameralar, stereo hoparlörler, USB Type-C bağlantı noktası, 3.5mm kulaklık girişi, hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil ve Android 11 ile geleceği tahmin ediliyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.