Bilgisayar Eylül 1, 2021 8:43

Huawei Çıldırdı! Bilgisayar Alana Dükkan Hediye!

Huawei deyim yerindeyse çıldırdı. Şu sıralar alacağınız Huawei MateBook 13 R7 bilgisayarın yanında bir ton hediyeye sahip olacaksınız.
Huawei Çıldırdı! Bilgisayar Alana Dükkan Hediye!

Huawei’in akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve hatta akıllı saatlerin yanında çeşitli promosyonlar sunduğunu hepimiz biliyoruz. Huawei bu defa kesinin ağzını iyice aştı ve tüketicilerin karşısına çeyiz paketiyle çıkıyor. Şu sıralar yeni bir bilgisayar satın almayı düşünüyorsanız Huawei MateBook 13 R7 modelini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Huawei, bilgisayarın 16GB + 512GB modelinin yanında çok sayıda hediye sunarak tüketicilerin aklını çeliyor. Bilgisayar halihazırda 7.499 TL fiyattan satışa sunulmakta. 4 ay vade farksız taksit fırsatıyla da satın alınabilen bilgisayarın yanındaki hediyelere tek tek göz atalım.

  • Huawei Display 23.8 inç, siyah: 1.799 TL’lik monitör Huawei MateBook 13 ile birlikte sadece 1 TL
  • Huawei MateBook kılıf: 299 TL’lik kılıf Huawei MateBook 13 ile birlikte 0 TL
  • Huawei WiFi AX3 Dul Core, beyaz: 699 TL’lik kablosuz ağ hızlandırma cihazı Huawei MateBook 13 ile birlikte sadece 1 TL
  • Huawei Bluetooth Mouse AF30, gri: 399 TL’lik kablosuz fare Huawei MateBook ile birlikte sadece 1 TL
  • Huawei MateDock 2: 349 TL değerindeki bağlantı istasyonu Huawei MateBook ile birlikte sadece 1 TL

Tüm bunlara ek olarak ürün için yorum yaptığınız takdirde Huawei Bluetooth hoparlöre ücretsiz sahip olacaksınız. Ek olarak uygulama mağazasını indirene 300 TL, sonraki alışverişte ise 200 TL indirim fırsatı sunulmakta. Tüm bu ürünleri sepete eklediğinizde ise Huawei MateBook13 R7 modelini ve tüm bu ürünlere 6.825 TL’ye sahip olacaksınız.

Kampanyanın ne kadar süreceği belli değil, bu nedenle satın almayı düşünenler elinizi çabuk tutun.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.