Akıllı Telefon Eylül 1, 2021 13:54

Google Pixel 6 Serisindeki Hızlı Şarj Tatmin Etmeyecektir

Google Pixel 6 serisi 13 Eylül'de tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça telefonlara dair önemli bir bilgi gün yüzüne çıktı.
Google Pixel 6 Serisindeki Hızlı Şarj Tatmin Etmeyecektir

Google Pixel 6 serisi sadece birkaç gün uzağımızda. iPhone 13 serisinden sadece bir gün önce tanıtılacak Pixel 6 serisinde sıra dışı bir tasarım göreceğiz. Google’ın bugüne kadarki en iyi telefonları olacak seride hızlı şarj özelliği ise beklentileri pek karşılayamayacak gibi. Gerçi Pixel 5 ile kıyaslandığında ciddi bir yükseltme söz konusu.

Android Police sitesi Pixel 6 serisine dair ilginç bir ayrıntı elde etti. Google’ın Pixel 6 serisinin yanında yeni bir kablosuz şarj standı duyurması bekleniyor. Kaynak, telefonların piyasaya sürülmesinden önce Amerikalı bir operatörün cihazlar için aksesuar girmeye başladığını bildiriyor.  Tedarik zinciri kaynağına göre yeni aksesuarlardan birinin adı “Google Pixel 23W WL Stand”dır.

Adından yola çıkarak, yeni Pixel standının 23W’a kadar çıkış yapabileceği, bu da Pixel 6 telefonlarından birinin veya her ikisinin bu güç değerinde şarj olacağı anlamına geliyor. Bu gelişme Pixel 5’in 12W‘lık şarj hızına kıyasla önemli bir sıçrama. Fakat rakiplerin bu noktada 120W değerlere kadar çıktığını hatırlatalım. Ayrıca daha önceki bir rapor, yeni şarj cihazının bir soğutma fanına sahip olacağını ortaya koymuştu.

Dikkatleri üzerine çekecek sıra dışı bir tasarım ve Samsung ile ortaklaşa yapılan özel bir yonga seti ile dört gözle beklediğimiz Pixel 6 serisinde en çok ilgi yine kamera özelliklerinde olacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.