Akıllı Telefon Ağustos 30, 2021 19:25

Realme Note Serisi Geliyor! Şimdi Redmi Note Serisi Düşünsün

Son gelişmelere bakılırsa Realme Note serisi geliyor. Redmi Note modelleriyle rekabet edecek seride ilk etapta iki telefon yer alacak.
Realme Note Serisi Geliyor! Şimdi Redmi Note Serisi Düşünsün

OPPO’nun alt markalarından biri olan Realme yakın zamanda büyük bir satış başarısına imza attı. Realme, dünyanın 100 milyon kullanıcıya en hızlı ulaşan üreticisi oldu. Şirket, Hindistan pazarında elde ettiği başarıyı kısa süre içerisinde Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde de gösterdi. Bütçe dostu fiyat / performans odaklı ürünlerle ciddi bir kullanıcı kitlesi edinen Realme iddiaya göre yeni bir akıllı telefon serisi hazırlıyor. Realme Note serisi şeklinde isimlendirilecek modeller Redmi Note serisini karşısına alacak. Şimdi detaylara göz atalım.

Gelen bilgilere bakılırsa Realme Note 9 ve Realme Note 9 Prime için sertifika süreci başlamış görünüyor. Akıllı telefonların hangi özelliklere sahip olacağı ise şu an için belirsiz. Daha ilginci ise aynı veri tabanda Realme 9, Realme 9 Pro, Realme 9 Prime ve Realme 9A olmak üzere dört telefon daha görünmesi. Görünüşe bakılırsa Realme isimlendirme noktasında bir numaralı rakibi Redmi ile aynı yoldan gidecek

Realme ayrıca halihazırda var olan Realme 8 serisine iki model daha ekleyeceğini onayladı. Bunlardan biri yakın zamanda sızdırılan Realme 8i, diğeri ise Realme 8s . Marka yakında Realme narzo 50A ve Realme narzo 50i modellerini de piyasaya sürecek .

Realme Note serisiyle birlikte giriş ve orta segmentte rekabetin dozu bir hayli artacak. Bu da haliyle kullanıcı lehine bir gelişme olacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.