Akıllı Telefon Ağustos 30, 2021 19:50

Realme GT Neo 2 Tam Bir Amiral Gemisi Katili Olacak

Realme GT Neo 2 modeline ait çok sayıda görüntü yayınlandı. Realme'den amiral gemisi katili bir akıllı telefon daha geliyor.
Realme GT Neo 2 Tam Bir Amiral Gemisi Katili Olacak

Realme’nin üst segmenti hedefleyen GT serisi akıllı telefon ailesi genişliyor. Güvenilir bir kaynak bu defa Realme GT Neo 2 modeline ait çok sayıda görüntü sızdırdı. Bununla birlikte telefonun temel teknik özellikleri de şimdiden açığa çıkmış durumda.

Realme GT Neo ile kıyaslandığında yeni bir tasarım anlayışına geçiş yapılıyor. Arka bölümdeki üçlü kamera yeni bir dizilimde karşımıza çıkıyor. Ön bölümde kamera bir kez daha ekranın sol tarafına konumlandırılmış.

GT Neo’da işlemci tercihini MediaTek Dimensity 1200’den yana kullanan Realme’nin GT Neo 2’deki tercihi ise Snapdragon 870 oluyor. GT Neo 2 modelinde ayrıca 6.62 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak.

Telefonun ana kamerası 64 megapiksel çözünürlüğünde. Buna 8 megapiksel ultra geniş açılı ve 2 megapiksel makro kamera eşlik edecek. Ön kamera bir kez daha 16 megapiksel çözünürlüğünde.

Kutudan Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 kullanıcı arayüzü ile çıkacak telefonda 8GB RAM + 128GB dahili depolama ve ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı öne çıkan diğer bazı gelişmeler olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.