Akıllı Telefon Ağustos 30, 2021 10:57

iPhone 13 Serisinin Yüksek Kalitede Görüntüleri Sızdırıldı

iPhone 13 serisi için artık geri sayımdayız. Tanıtımlarına sadece iki hafta kalan serinin yüksek kalitede görüntüleri yayınlandı.
iPhone 13 Serisinin Yüksek Kalitede Görüntüleri Sızdırıldı

iPhone 13 serisi için bekleyişte olanlar, yeni iPhone modellerine ait çok sayıda yüksek kalitede görüntü yayınlandı.  kullanarak iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 mini’nin farklı renklerde çok sayıda görüntüsü internete servis edildi.

Serinin iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max olmak üzere dört modeli içermesi bekleniyor. Mini modelde ekranın 5.4 inç, ikinci ve üçüncü modellerde ekranın 6.1 inç ve son olarak Max modelde ekranın 6.7 inç büyüklüğünde olması bekleniyor.

iPhone 13 Pro modeline baktığımızda ön bölümde çentiğin kayda değer bir oranda küçüldüğü dikkatlerden kaçmıyor. Arka kısımda kamera dizilimi iPhone 11 Pro serisinden bu yana değişmiyor, fakat 13 serisinde kamera modülü daha büyük görünüyor. Kenarlar da beklendiği gibi düz bir yapıda.

iPhone 13 ve iPhone 13 mini modellerine bakıldığında, çentik bu telefonlarda da yine küçültülüyor. En önemli değişim ise arka bölümde karşımıza çıkıyor. Önceki modellerde üst üst konumlandırılan çift arka kamera bu defa çapraz bir şekilde olacak.

Son gelişmelere bakılırsa yeni iPhone’lar 14 Eylül Salı günü gerçekleşecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak. 17 Eylül itibariyle ön sipariş toplamaya başlayacak seride resmi satışlar 24 Eylül’de başlayacak. Sevindirici olan gelişme serideki dört telefonun da aynı anda satışa sunulacak olması. Bu defa herhangi bir model için bekleyiş olmayacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.