Akıllı Saat Ağustos 28, 2021 14:56

Apple Watch Series 7 Çakmaları Çin’de Uygun Fiyattan Satışa Sunuldu

Apple Watch Series 7 daha tanıtmadan çakmaları Çin'de satılmaya başlandı. Üstelik saatin klonları çok uygun fiyattan satılmakta.
Apple Watch Series 7 Çakmaları Çin’de Uygun Fiyattan Satışa Sunuldu

Apple Watch Series 7 muhtemelen 14 Eylül Salı günü duyurulacak. Daha hızlı bir işlemci, geliştirilmiş sensörler, yepyeni bir tasarım ve iki yeni boyut ile Apple Watch serisindeki en önemli değişim yeni Apple Watch saatlerde yaşanacak. Apple hayranları resmi açıklamayı sabırsızlıkla beklerken, Apple Watch Series7’nin ucuz taklitleri şimdiden Çin’de Aliexpress’de satılmaya başlandı.

Taklit ürün IWO 15 Smartwatch 7 Series ismiyle çıkış yapıyor. iOS 15  ve Apple Watch Series7’ye atıfta bulunan bir isimlendirme bile iyi düşünülmüş bir pazarlama hamlesi. Saatin dış tasarımını bırakın saat yüzleri ve uygulamalar bile bir Apple Watch akıllı saati andırıyor.

Bu akıllı saatin resimlerde göründükleri kadar iyi olup olmadıkları şüpheli görünürken, bazı canlı görüntüler klon ürünün hiç de fena görünmediğini ortaya koydu. Teknik özellikler listesinde akıllı saatin IP68 sertifikasına sahip olduğu belirtiliyor. Fakat 50-60 $ seviyesinde satılan saat için bu bilginin doğru olmama ihtimali daha yüksek.

IWO 15 Smartwatch 7 adlı akılı saat, Apple Watch Series7’den beklenen düz çerçeveli yapıyı olduğu gibi yansıyor. Apple’ın daha önce iPhone 12’de olduğu gibi, yeni iPad Air ve iPad Pro’da yer verdiği düz kenarlar yeni Apple Watch akıllı saatlerdeki en önemli tasarımsal değişim olacak. Öte yandan Apple’ın bir sonraki akıllı saatleri 41 mm ve 45mm boyutlarında piyasaya sürülecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.