Vivo Ağustos 27, 2021 17:50

Vivo X70 V1 Görüntü Çipi ile Fark Yaratacak

vivo, yeni telefon serisi olan Vivo X70 ailesinde V1 adını vereceği görüntüleme çipini kullanacağını açıkladı. Bu çip fark yaratacak.
Vivo X70 V1 Görüntü Çipi ile Fark Yaratacak

Çin’in yükselen yıldızı vivo, yeni telefonları ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. vivo’nun başkan yardımcısı Hu Baishan, bugün medyaya verdiği bir röportajda, şirketin vivo X70 serisinde kendi geliştirdiği ilk V1 görüntü çipini kullanacağını doğruladı. Yeni akıllı telefon serisi, daha önce de söylendiği gibi Eylül ayında tanıtılacak. V1 çipi sadece görüntü kalitesini iyileştirmekle kalmayacak, aynı zamanda gece video çekim yeteneklerini de geliştirecek.

Vivo X70 görüntüleme çip ile farkını ortaya koyacak

Vivo’nun çipte yaklaşık 24 ay çalıştığını ve 300’den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge ekibine yatırım yaptığını söyledi. Geçtiğimiz birkaç gün içinde vivo X70 , X70 Pro ve X70 Pro+ akıllı telefonların görüntülerini zaten görmüştük. Bunların sırasıyla 6,5 ​​inç, 6,56 inç ve 6,7 inç FHD+ 120Hz AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ancak yalnızca Pro ve Pro+ modellerinin kavisli ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ancak ana X70 modeli düz bir ekranla gelecek.

Vivo X70

Hem X70 hem de X70 Pro’nun Dimensity 1200 yonga seti tarafından desteklendiği söyleniyor. Üst seviyede yer alacak olan X70 Pro+’nın Snapdragon 888 tarafından desteklenmesi bekleniyor. Daha önceki söylentiler, telefonların 50MP Sony IMX766 ana kamera ve 44W hızlı şarj ile geleceği gösteriyordu. Firmanın amiral gemisi modeli X70 Pro+’nın ise 66W şarj ile geleceğini belirtelim.

Bu bilgilere ek olarak vivo’nun başkan yardımcısı ayrıca vivo’nun ilk tabletinin cep telefonlarının unsurlarını birleştirecek olan gelecek yılın ilk yarısında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Geçen ay vivo, Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi‘nde ortaya çıkan vivo Pad ticari markasını Avrupa’da tescil ettirdi. Daha önceki sızıntılar, yeni vivo tabletin tam ekran bir tasarıma ve muhtemelen çift arka kameraya sahip olacağını ortaya çıkarmıştı. Görünüşe göre vivo bu yıl elindeki tüm kozları oynayacak.

Vivo X70

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.