Akıllı Telefon Ağustos 27, 2021 13:21

Vivo X70 Pro Plus Tüm İhtişamıyla Karşınızda

Vivo X70 serisinde en üst segmenti hedefleyecek telefon olan Vivo X70 Pro Plus karşımıza çıktı. İşte telefon ve bazı önemli özellikleri...
Vivo X70 Pro Plus Tüm İhtişamıyla Karşınızda

Vivo X70 ve Vivo X70 Pro modellerinin ardından şimdi de serideki en özel telefon olan Vivo X70 Pro Plus ‘a bir göz atıyoruz. Vivo’nun eylül ayı içerisinde resmileştireceği seride artık tüm modellerin nasıl bir tasarıma sahip oldukları biliniyor. X70 Pro Plus’ın görüntüleri de yine @OnLeaks adlı güvenilir kaynak tarafından sızdırıldı.

X70 Pro Plus kavisli bir ekrana sahip ve ekran üzerinde merkezde ön kamera için bir delik bulunmakta. Ekran büyük olasılıkla Vivo X60 Pro+’daki gibi 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED tabanlı olacak.

Vivo X70 Pro+ arkada dört kameraya sahip. Üçü dikey olarak üst üste istiflenirken, periskop kamera en alttaki kameranın yanına yerleştiriliyor. Kamera modülü üzerinde ayrıca hap şeklinde bir LED flaş ve ZEISS logosu bulunur.

Vivo, X70 Pro+’ı X60 Pro+’dan daha da farklı kılmak için, kamera modülünün yanındaki alanı da kamera alanıyla aynı renge kaplattırıyor. Bu ek katmanın 0,4 mm kalınlığa sahip olduğu bildiriliyor. OnePlus 8T CyberPunk 2077 Limited Edition, POCO M3, Red Magic 6R ve Nubia Z30 Pro gibi birçok telefonda benzer bir tasarım gördük. Mi 11 Ultra’yı bile listeye ekleyebilirsiniz, ancak Xiaomi oraya küçük bir ekran koyarak alanı en iyi şekilde kullanmakta.

Vivo X70 Pro+’nın Snapdragon 888 işlemcisine, 8GB RAM’e ve 1080p ekran çözünürlüğüne ve 65 watt hızlı şarj desteğine sahip olduğu son gelen bilgiler arasında.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.