Akıllı Saat Ağustos 27, 2021 13:55

Ağustos İtibariyle Fiyat/Performans Odaklı En İyi 5 Akıllı Saat

Bu listemizde sizler için fiyat performans odaklı en iyi 5 akıllı saati listeledik. İşte Ağustos 2021 itibariyle en iyi 5 akıllı saat.
Ağustos İtibariyle Fiyat/Performans Odaklı En İyi 5 Akıllı Saat

Ülkemizde akıllı saatlere olan ilgi gün geçtikçe artıyor ve satışlar yükseliyor. Çünkü akıllı saatler birçok fonksiyonuyla cep telefonlarımıza göre daha ferah ve kolay bir kullanım sunuyor. Ayrıca mekanik saatlere göre kat kat işlevli. Tek elimizle telefonu cebimizden çıkarmadan çoğu işi yapabiliyoruz. Akıllı saatler bu imkanları sayesinde daha çok tercih edilmeye başladı. Piyasada bir çok akıllı saat bulunuyor ve seçim yapmak bir hayli zorlaşıyor. Kullanışlı ve fiyat performans açısından öne çıkan en iyi 5 akıllı saati sizler için derleyip listeledik. İşte en iyi 5 akıllı saat listesi.

OPPO realme Watch S

Listemizin başında realme Watch S bulunuyor. Saatin geniş ve yuvarlak ekranı, yazılarla sayıları net olarak okuyabilmeniz için elverişli bir yapıya sahiptir. Delikli kordonu sayesinde saatin kolunuza tam oturmasını sağlayabilirsiniz. İş hayatında da rahatça yararlanabileceğiniz OPPO realme Watch S akıllı saat, zamanı yakından takip ederek dakik davranabilmenize olanak tanıyacak. Nabız ölçer gibi fonksiyonları da bulunuyor. Tam bir fiyat performans canavarı olan ürünün  satış fiyatı 600 TL civarında.

Realme Watch S

Xiaomi Mi Watch Lite

Listemizin ikinci sırasında bulunan Xiaomi Mi Watch Lite’de, farklı tarzlarınıza uyması için saat kasası için 3 renk seçeneği, kordon için 5 renk seçeneği ve 120’den fazla temalı saat arayüzü ve saat arayüzü işlev özelleştirmesi var. Dokunmatik ekran, nabız ölçer ve su geçirmezlik gibi özellikleri taşıyan ürünün fiyatı yaklaşık 480 TL civarında.

Xiaomi Mi Watch Lite

Amazfit T-Rex Akıllı Saat

Amazfit T-Rex, sağlamlığını ve zorlu ortamlara karşı dayanaklılığını garanti eden 12 askeri sınıf sertifikasını geçti. Sert yapısıyla aşamayacağı ekstrem ortam yok. Birçok fonksiyonu ile vahşi doğada en yakın dostunuz olacak. Su geçirmezlik, birçok renk seçeneği ve kalp ritmi ölçme gibi özellikleriyle akıllı saat, 1000 TL satış etiketiyle sizleri bekliyor.

Huawei Watch Fit

Özellikle spor yapmayı sevenlerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında başarılı bir görev üstlenen Huawei Watch Fit akıllı saat, gelişmiş özellikleri ile fark yaratıyor. Aerobik, bisiklet, yürüyüş, yoga, koşu ya da yüzme gibi pek çok farklı aktiviteyi desteleyen akıllı saat, hem zamanı daha iyi değerlendirmenize hem de yaptığınız aktiviteleri kayıt altına alabilmenize yardımcı oluyor. Ürünün yaklaşık satış fiyatı 719 TL.

Xiaomi Mi Watch

AMOLED ekran ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Watch, 420 mAh’lik bataryasıyla tek şarjla oldukça uzun bir kullanım süresi sunuyor. 5 ATM’ye kadar suya dirençli olan Mi Watch’ta PPG nabız sensörü, hızlanma sensörü, jiroskop, jeomanyetik sensör, hava basınç sensörü, ortam ışığı sensörü ve GPS de bulunuyor. Ürünün satış fiyatı yaklaşık 1000 TL civarında. Bu fiyat/performans canavarı akıllı saat ile listemizin sonuna geliyoruz.

Listemizde bulunan akıllı saatler ihtiyaç duyacağınız her anda size yardımcı olacak ve beklentilerinizi karşılayacak. Teknoloji devleri ilerleyen zamanlarda yeni nesil teknolojili fiyat/performans politikası ile yeni ürünler sunmaya devam edecek. Biz de yeni ürünler çıktıkça yeni listelerle karşınıza çıkacağız. Beklemede kalın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.