Akıllı Telefon Ağustos 26, 2021 18:53

Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Çok Önemli Güncelleme

Samsung Galaxy S21 serisi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Kapsamlı güncelleme akıllı telefonlara One UI 3.1.1 sürümünü getiriyor.
Samsung Galaxy S21 Serisi İçin Çok Önemli Güncelleme

Samsung, 11 Ağustos tarihinde Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 katlanabilir akıllı telefonların duyurusunu gerçekleştirdi. Her iki telefon yazılım tarafında kutudan Android 11 tabanlı One UI 3.1.1 kullanıcı arayüzü ile çıkıyor. Yeni One UI sürümü şimdi Samsung Galaxy S21 serisi modellerle buluşuyor. Kapsamlı güncellemenin detaylarına göz atalım.

One UI 3.1.1 güncellemesi ilk olarak Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra’nın Amerika ve Kanada versiyonları için dağıtımda. Kısa süre içerisinde ülkemizde de kullanıma sunulacak yeni güncelleme 1GB’ın biraz üzerinde büyüklüğünde.

Değişiklikler arasında iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü, yeni bir Uyku Vakti Modu, yanlışlıkla yapılan tıklamalara karşı koruma ve yeni bir Hava Durumu uygulaması yer alıyor. Ayrıca animasyonlar ve açılır menüler daha hızlı yükleniyor ve kamera uygulamasında bazı iyileştirmeler göze çarpıyor.

Öte yandan güncelleme sonrası bazı Galaxy S21 kullanıcıları akıllı telefonlarının artık ısınmadığını bildiriyor. Bir önceki aylık güncelleme sonrası çok sayıda Galaxy S21 serisi kullanıcı telefonlarının rahatsız edici derece ısındığından şikayet etmeye başlamıştı.

Samsung ayrıca GalaxyS21 serisi için önümüzdeki haftalarda Android 12 beta programını başlatacak. Birkaç ülkede sürdürülecek beta programı herhangi bir sorun yaşanmadığı takdirde kasım ayı içerisinde sonlandırılacak. Galaxy S20 serisi ile kıyaslandığında Galaxy S21 modellerin en güncel Android sürümle tanışması bir ay kadar daha erken gerçekleşecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.