Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 26, 2021 12:23

Netflix, Efsane Pilot Michael Schumacher Belgeselinde İlk Fragmanı Yayınladı

Netflix Michael Schumacher için 15 Eylül tarihinde bir belgesel yayınlanacak. 1 saat 52 dakika uzunluğundaki belgeselin fragmanı yayınladı.
Netflix, Efsane Pilot Michael Schumacher Belgeselinde İlk Fragmanı Yayınladı

Netflix bizce yayınlamakta çok ama çok geç kaldığı Michael Schumacher belgeseli için sonunda tarih verdi. Belgeselin 1 dakika 52 saniyelik fragmanı Netflix’in resmi YouTube kanalında gösterime girdi. Yaklaşık 2 saat sürmesi beklenen belgesel ise 15 Eylül tarihinde yayınlanacak.

Ayrton Senna, Juan Manuel Fangio, Alain Prost, Lewis Hamilton, Fernando Alonso ve Mika Hakkinen hepsi birer Formula-1 efsanesi. Fakat bunların içlerinde bir tanesinin sizde özel bir yer vardır. 2000’li yılların başında Formula-1 izlemeye başladıysanız Michael Schumacher fırtınasından habersiz olmanız mümkün değil. Beşi üst üste olmak üzere yedi defa sürücüler klasmanında dünya şampiyonu olan Schumacher, söz konusu istatistikler olduğunda ise hala yanına kimseyi yaklaştırmıyor.

İzlemekten büyük keyif aldığım Michael Schumacher ne yazık ki 2013 yılında Fransız Alpleri’ndeki Meribel kayak merkezinde geçirdiği kayak kazası sonucu ağır yaralanarak komaya girdi. Kaza geçirdiği tarihten bu yana tedavisi devam etmekte olup temel fonksiyonlarında dahi zorlanma olduğu bildirilmektedir.

Schumacher’in sağlık durumu ise adeta bir sır gibi saklanıyor. Konuyla ilgili olarak ailesi tarafından ”Michael’ın sağlığı halka açık bir konu değil ve bu nedenle bu konuda yorum yapmayacağız” açıklaması gelmişti. Almanya’dan gelen haberlerde ise kök hücre tedavisi yapıldığı iddia edilmişti. 8 yıldır komada bulunan Schumacher için hayranları iyi bir haber beklemeye devam ediyor…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.