Mobil Ağustos 26, 2021 20:24

Ağustos İtibariyle Fiyat/Performans Odaklı En İyi 5 OPPO Telefon

Bu yeni listemizde sizler için fiyat performans odaklı en iyi 5 OPPO modelini listeledik. İşte Ağustos 2021 itibariyle en iyi 5 OPPO telefon.
Ağustos İtibariyle Fiyat/Performans Odaklı En İyi 5 OPPO Telefon

Çin menşeili teknoloji devi OPPO, ülkemizin pazarında son yıllarda tercih edilen markalardan biri olmuştur. Şirket, geniş cihaz yelpazesinde birçok modelle karşımıza çıkıyor. Öte yandan yükselen kurlar sebebiyle tüketicilerin fiyat/performans odaklı telefon arayışları sürüyor. Tüketicilerine karşı uygun fiyat politikasına sahip olan yeni nesil teknolojiyi hedefleyen OPPO’ya olan ilgi ülkemizde her geçen gün artıyor. Piyasada fiyat/performans telefonları olarak geçen ve en çok satan Oppo markasının modellerinin yer aldığı segmentten sizin için seçim yaptık ve listeledik. İşte En İyi 5 Oppo Telefon:

OPPO A74

Listemizin ilk sırasında bulunan OPPO A74 modeli, yeni nesil işlemcisi ve gelişmiş kamera özellikleri ile dikkat çekiyor ve fiyat performans konusunda kullanıcılarına tatmin edici bir deneyim yaşatıyor. Cihazın ortalama satış fiyatı en düşük 2.900 TL civarında.

OPPO A74 fiyatı

OPPO Reno5 Lite

Listemizin ikinci sırasında bulunan OPPO Reno 5 Lite, etkili kasa tasarımının yanı sıra mükemmel güç ve konfor sunuyor ve en son tasarım sistem iyileştiricisine sahip. Bu size her zaman akıcı ve hızlı yanıt veren bir deneyim sunacak. Cihazın ortalama satış fiyatı 3.300 TL‘den başlıyor.

OPPO A72

Çerçevesiz olarak dizayn edilmiş olan OPPO A72, ekran içerisinde yer alan ön kamerası sayesinde daha geniş bir görüntüleme alanı sağlıyor. Estetik ve şık tasarımı ile dikkat çeken model, kullanıcılarına rahat ve pratik bir akıllı telefon deneyimi sağlıyor. Cihazın ortalama satış fiyatı 3.400 TL‘den başlıyor.

OPPO Reno 3

Oppo Reno 3, gelişmiş performans özellikleri ve güçlü kamerası ile dikkat çekiyor. Üstün performans detayları sayesinde akıcı ve dinamik bir telefon kullanımı sağlayan ürün, gelişmiş bataryası sayesinde gün boyu rahat ve keyifli bir deneyimi de beraberinde getiriyor. Cihazın ortalama satış fiyatı 3.800 TL civarında.

OPPO Reno 3

OPPO A91

Ultra ince tasarıma sahip olan OPPO A91 , hissedebileceğiniz bir hafifliğe sahip. Kolayca tek elle tutulabilen işlevsel ve ince tasarımıyla ceplerde ya da küçük çantalarda bile taşınabilen telefon, hareket hâlindeyken size en ergonomik şekilde eşlik ediyor. Fiyat performans özelliklerini tam olarak yansıtan modelimiz ile listemizin sonuna geliyoruz.

Bu listenin ilerleyen zamanlarda değişeceğini unutmayın çünkü Oppo yeni fiyat/performans odaklı yeni ve daha güncel telefonları pazara sürmeye devam edecek. Bu listedeki telefonlar ile herhangi bir program kullanır veya oyun oynarken hiçbir sorun yaşamayacaksınız. İlerleyen zamanlarda yeni telefon listeleri ile karşınıza çıkacağız.

OPPO A91

Fiyat performans odaklı listemize bonus olarak 2 farklı model daha ekledik. Bu modellerin bizim tarafımızdan seçilen modeller olduğunu belirtmekte fayda var:

OPPO Reno 5 

Geniş ekranlı, hızlı ve ergonomik Oppo Reno 5, akıllı telefon kullanım konforunuzu doğrudan artırıyor. Ekran özellikleri ile kendi segmentinde bir adım öne çıkan cihaz hem görsel içerikleri yüksek kalitede deneyimlemenize hem de iş ve işlemleri son derece hızlı biçimde gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Cihazın ortalama satış fiyatı 4500 TL.

OPPO A15s

Kısıtlı bütçesiyle yeni nesil özelliklere sahip bir telefon almak isteyenlere başarılı çözümler sunmaya devam ediyor. Oppo A15s ayrıcalıkları ve teknik yeterlilikleri ile güncel kullanım senaryolarında değerlendirilebiliyor. Modern tasarım anlayışından izler de taşıyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.